Bir Deli Sevda dizisi neden bitti? Erken final sebebi ne?

Nisan 19, 2017, 11:16

Sezonun yeni yapımlarından Bir Deli Sevda dizisinden ters köşe! Henüz yayın hayatına geçtiğimiz haftalarda başlayan dizinin erken final kararı, akılları karıştırdı.

Bu sezona geçtiğimiz haftalarda giriş yapan yapım Bir Deli Sevda, Çarşamba akşamları saat 20:00’de izleyicisi ile buluşuyordu. İddialı ve her biri birbirinden usta oyunculardan oluşan kadrosu ve konusuyla dikkat çeken Bir Deli Sevda, ilk bölümü ile 5 Nisan Çarşamba günü izleyicisi ile buluştu. İlk bölümünden heyecanın tavan yaptığı dizi, seyircisini de ekran başına toplamayı başarmış olmasına rağmen, hakkında çıkan final söylentileri kafaları karıştırdı. Yapımcılığını Pastel Film’in üstlendiği yeni soluklu yapımın final yapacağı yönünde çıkan haberlere, yapım şirketinden ise açıklama gecikmedi.

Bir Deli Sevda Dizisi Neden Bitti?

Başrollerinde Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Erkan Can ve Zafer Algöz gibi iddialı oyuncuların yer aldığı yapımın erken final kararına, Pastel Film’den açıklama geldi. Yapılan açıklamaya göre henüz 3 bölümü yayınlanan dizinin, reyting mücadelesinde beklenilen etkiyi yaratmaması, bitmesine neden oldu.

Bir Deli Sevda Dizisinin Erken Final Sebebi Ne?

Yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın karşımıza çıktığı dizinin erken final yapma sebebine açıklık getiren Pastel Film, reyting beklentilerinin karşılanamamasını sebep olarak sundu. Ardından dizinin 4. bölümü ile final yapacağı tarihi ise 26 Nisan 2017 olarak duyurdu.

 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.