Ana Sayfa / EĞİTİM / BlackBerry inat etmeye devam ediyor

BlackBerry inat etmeye devam ediyor

BlackBerry inat etmeye devam ediyor çünkü yine ilk planlarının klavyeli bir Android telefon çıkarmak olduğu ortaya çıktı. Oldukça büyük planlar ile akıllı telefon pazarında inat etmeye devam eden markalardan birisi olan BlackBerry sürekli olarak yeni modeller çıkararak piyasada üstün bir rol almaya çalışıyor. Özellikle klavye anlamında muhteşem bir yapıya sahip olan telefonlarında klavyeden vazgeçmiyor. Bütün dünya dokunmatik telefonlarda çığır açmışken BlackBerry’in bu inadına anlam veremiyoruz ama yine de onlara başarılar diliyoruz.

Kendi işletim sistemi ile bu pazarda yer edinemeyeceğini anlayan ünlü marka artık Google’ın popüler mobil işletim sistemi Android ile yürümeye karar verdi. Karar verdi ama bir türlü fiziksel klavyeden vazgeçemiyor. Bu anlamda gerçekten anlamadığımız şekilde oldukça büyük detayları ele alabilir bir seviyeye sahip çıkmaya başladık. Eğer sizde bu tarz detayları merak ediyorsanız kesinlikle sizlere söylediğimiz her şeyi unutun çünkü yarın yeni bir model çıkabilir.

BLACKBERRY AKILLI TELEFON PAZARINDA İNAT ETMEYE DEVAM EDİYOR

BlackBerry’in bu inadını anlayabiliyoruz. Diğer markalar gibi uzman olduğu tasarımlarda tekrar yukarıda olabileceğini biliyor ama reklam anlamında maalesef gerekli bir şey yapamıyor. Yani telefonlar oldukça muhteşem bir tasarıma sahipler ama bu telefonları biz teknolojiyi takip edenler hariç kimse bilmiyor. Yıllar önce fiziksel klavyeli telefonlar ile büyük satış yakalayan markaya tekrar başarılar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir