Bloodline 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Nisan 18, 2017, 20:31

Netflix dizisi olarak yayınlanmakta olan Bloodline 2. sezonuyla izleyenleri korkutmuştu. Şimdiyse merak edilen 3. sezon ne zaman başlayacak belli oldu!

Uluslararası anlamda dizi hizmeti sağlamakta olan Netflix dizileri ülkemizde de büyük ilgi görmektedir. Talihsiz Serüvenler Dizisi, The OA, The Crown, iBoy gibi başarılı yapımların yer aldığı platformda yayınlanmakta olan Bloodline dizisi de 2. sezonuyla ülkemizde en çok izlenen yabancı yapımlar arasında yer aldı.

Bol ödül adaylığı bulunan ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken yapımın 3. sezonunun ne zaman yayınlanacağı son sezonun final bölümünden hemen sonra merak uyandırmıştı. Kısa süre sonra 3. sezonun final sezon olarak 2017’de yayınlanacağı duyurulmuştu. Yakın tarihte ise 3. sezonun ilk tanıtım fragmanı izleyiciler ile buluşturuldu ve tarihi belli oldu!

MAYIS AYINDA KANA DOYMAYACAĞIZ

Korku ve gerilim türündeki drama yapımının yeni sezonu 27 Mayıs’ta Netflix üzerinden yayınlanmaya başlayacak. Her bölümünde gerilimin ve korkunun doruk yaptığı dizinin son sezonu olacak olan 3. sezonda yine kana doymayacağız!

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.