Ana Sayfa / DÜNYA / Cadılar bayramında öğrenciler kafalarını kaybettiler

Cadılar bayramında öğrenciler kafalarını kaybettiler

Cadılar bayramında özellikle İngiletere’de öğrenciler kafalarını kaybettiler. Dünya genelinde sanki çok önemli bir şeymiş gibi gençler tarafından kutlanan lafta cadılar bayramında her sene skandallar meydana geliyor. Gece saatlerinde başlayan eğlenceler genel olarak barlarda veya eğlence merkezlerinde meydana geldi. Sokaklara taşınan eğlencelerde özellikle kızlar tam anlamıyla kendilerini kaybettiler. Giydikleri elbiselere önem vermeden değişik pozisyonlarda oturan birçok genç sokakta sabahladı. Birçok yerde ise olay çıktı ve kavgalar meydana geldi. Olay sonucunda her anlamda ortaya çıkan bu durum gerçekten bizim için çok güldürücüdür.

Öğrencilerin eğlendiği mekanlarda bulunan şeyler ise gerçekten şaşırttı. Ne olduğu belli olmayan birçok şeker benzeri eğlendirici ürün gerçekten öğrencilerin nasıl bir eğlence sistemine sahip olduğunu ortaya koydu. Bugün ülkelerde meydana gelen eğitim sistemleri neredeyse her ülkede farklıdır. Avrupa Birliği saçmalığına üye olan ülkelerde elbette aynı bir eğitim sistemi oluyor ama genel olarak öğrenciler farklı bir ortama sahip oluyorlar. Bu anlamda gerçekten onları düşündüren bir duruma sahip olmak gerekiyor.

ÖĞRENCİLER CADILAR BAYRAMINDA KAFALARINI UNUTTULAR

Eskiden tipik öğrenci filmleri meydana çıkardı. Örneğin dünyada ün yapmış bir film olan Proje X tam anlamıyla rekor kıran bir izlenme oranına sahip olmuştu. Öğrencilerin eğlencesi ailesi ile vakit geçirmek yerine biraz daha aksiyon dolu şeyler olsun diye kaçak yerlerde oluyordu. Bazen de bir başkasının evinde oluyordu ama parti sonunda ev diye bir şey kalmıyordu. Genelde bu partiler uyuşturucu, alkol ve değişik uyarı maddeler meydana çıkıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir