Anasayfa / Gündem / Carrefour market 1-30 Nisan 2020 axess kredi kartı kampanyası

Carrefour market 1-30 Nisan 2020 axess kredi kartı kampanyası

Axess kredi kartına sahip olan vatandaşlar için Carrefour’dan sevindirici haber geldi. Carrefour market axess kredi kartı kampanyası 1-30 Nisan 2020 tarihleri arasında yapılacak. İşte kampanyanın ayrıntıları…

Axess kredi kartı sahiplerinin yüzünü güldürecek olan haber Carrefour’dan geldi. Kampanya kapsamında Axess kredi kartına sahip olan müşterilerin Carrefour marketlerinde yapılacak olan 200 TL ve üzerindeki ilk harcamada 15 TL, ikinci harcamada 15 TL olacak şekilde toplamda 30 TL chip para kazanacakları ifade edildi. Kampanyadan 1 Nisan ile 30 Nisan tarihleri arasında Axess kredi kartına sahip olan vatandaşların katılabileceği belirtildi.

Kampanyaya Axess mobil uygulaması üzerinden katılım gösterilebilmektedir. Aşağıdaki kısımda kampanya detayları yer almaktadır.

1 – 30 Nisan tarihleri arasında CarrefourSA’lar ve carrefoursa.com’dan yapılacak olan ilk 200 TL ve üstü alışverişlerde 15, ikinci alışverişte 15 TL olacak şekilde toplamda 400 TL’lik alışverişe 30 TL chippara verilecektir. Chippara hediyesi kampanya koşullarının sağlanması ardından kartlara aktarılacaktır. 7 Mayıs 2020 tarihine kadar CarrefourSA’larda kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmadıklarında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilmektedir.

Tavsiye :  Adalet Bakanlığı CTE Genel Müdürlüğü'nden Fiili Hizmet Zammı Gerçekleştirilecek

Kampanyaya katılım gösterebilmek için ilk harcamanın yapılmasından önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonundan BAHAR yazılarak 4566’ya kısa mesaj gönderilmesi gereklidir. Akbank tarafından kayıt oldunuz mesajının gelmesi ile kampanyaya girilmiş olmaktadır.

Ayrıca Axess mobil üzerinden de kampanyaya katılmak mümkündür. Harcama yapılmadan önce uygulama üzerindeki Hemen Katıl butonuna basılması ve ardından profilde yer alan Kampanyalarınız bölümünden görülmesi sonrasında kampanyaya dahil olunmuş demektir.

Kampanyaya dahil olan kartlar Axess, Wings, Free, Neo kartlarıdır. Bir müşteri kampanya dahilinde en çok 30 TL chippara kazanabilmektedir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahilinde değildir.

Axess mobil ya da SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeye alınmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir