Ana Sayfa / SİYASET / Cem Küçük’e Gazete Yazarlarından Tepki Büyüyor | Ne Dediler

Cem Küçük’e Gazete Yazarlarından Tepki Büyüyor | Ne Dediler

Star gazetesi yazarı Cem Küçük katıldığı bir Tv programındaki “Mavi Marmara’daki Manyak Tipler” çıkışına tepkiler giderek artıyor.

Cem Küçük’e Tepkiler Giderek Artıyor

Star gazetesi yazarı Cem Küçük, Cemil Barlas ve Ümit Zileli ile beraber katıldığı Tv programında söylediği hakaret içeren sözler ile büyük tepki aldı. Mavi Marmara’da bulunan insanlar için “manyak tipler “ifadesi kullanan Cem Küçük, aldığı tepkilerin ardından yanlış anlaşıldığını ifade ederek özür diledi.

Cem Küçük katıldığı programda “AK Parti’nin de radikal islamcılarla, Mavi Marmara’daki manyak tiplerle de, kafadan İsrail düşmanı kafadan Batı düşmanı…herşeye düşman, kadın ve garip garip tipler var. Bunlarla da yolların ayrılması lazım. Bu saaten sonra Tayyip Bey bunları yapacaktır diye tahmin ediyorum”  gibi ifadeler kullanmıştı.

Başbakanlık Özel Kalem Müdürü Abdülkerim Taş da Cem Küçük’e sert çıkıştı. Çığ gibi büyüyen tepkilerin ardından sözlerinin çarpıtıldığını ve yanlış anlaşıldığını söyleyen Cem Küçük ortaya çıkan yanlış anlaşılmalardan dolayı özür diledi. Cem Küçük aldığı tepkilerin yanı sıra İHH Trabzon Şubesi de kendisi hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir