Ana Sayfa / MEDYA / Çukur Dizisi Muhittin Kimdir? Nebil Saygın Yaşı ve Oynadığı Diziler

Çukur Dizisi Muhittin Kimdir? Nebil Saygın Yaşı ve Oynadığı Diziler

İçerde dizisinin tadına doyamayan izleyici, Çukur dizisini bekliyor. İçerde dizisinin neredeyse çoğu oyuncusu İçerde dizisi ile tekrar karşılaştı. 

Geçen sezon tüm izleyicinin beğenisini kazanıp izlenme rekoru kıran İçerde dizisi 39. bölümünde final yapmış ve dizi bitirilmişti. Senaristler ve yönetmen izleyicinin bu beğenisine kayıtsız kalamadı. İçerde dizisinin oyuncu kadrosu ile yeni bir dizi filme giriştiler ve izleyici ile Çukur dizisinde buluştular.

Show tv’de izleyici ile karşılaşacak olan filmde belli başlı izleyiciyi etkileyecek karakterler vardır. Yazımıza söylediğimiz gibi İçerde dizisinin birçok oyuncusu Çukur dizisinde oynayacak. İçerde dizisinde Coşkun karakterini hem iyi hemde kötü olarak canlandıran Nebil Saygın, Çukur dizisinde Muhittin karakterine hayat verecek. 

Muhittin karakterine hayat verecek Nebil Saygın kimdir?

1971 yılında dünyaya gelen Nebil Saygın İstanbul doğumludur. Birçok başarılı dizide rol alan oyuncu İçerde dizisi ile başarıyı yakalamış ve tanınmıştır. Muhteşem Yüzyıl, Suskunlar, İntikam gibi reytink rekorları kıran dizilerde rol almıştır. 

Nebil saygın iyi bir eğitim almıştır. Ankara Üniversitesi Dtcf Tiyatro Bölümü Oyunculuk Sanat Dalı bölümünden mezundur. Mezun olduğu bölüme dair çalışan Nebi Saygın, yetenekli performansı ile kısa sürede izleyicinin beğenisini toplamıştır. Özellikle İçerde dizisinde oynadığı Coşkun karakteri ile oyunculukta çıkış yapıp tanınan oyuncu Çukur dizisinde Muhittin karakteri ile karşımıza çıkacaktır. 

Yetenekli oyuncu başarılı performansı ile üstesinden gelemeyecek karakterlerin olmadığını göstermiştir. 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir