Ana Sayfa / MAGAZİN / Deniz Seki’nin Cezaevinde Yazdığı Kitabın Adı Ne? Konusu

Deniz Seki’nin Cezaevinde Yazdığı Kitabın Adı Ne? Konusu

Ünlü şarkıcı Deniz Seki’nin ceza evinde kaleme aldığı Denizin Dibi adlı kitabı kader mahkumlarının umutlarını etkileyici bir şekilde anlatmış. 2016 yılında piyasaya sürülen kitap en çok satılanlar listesinde yerini aldı. Denizin Dibi adlı kitabıyla sevenlerine kalbinin derinliklerini açan sanatçı, umutla güzel günleri beklediğini açıklıyor.

Deniz Seki’nin Etkileyici Kitabı “Deniz’in Dibi”

Deniz Seki’nin “topraksız zincirlikuyu” olarak tanımladığı cezaevinde yaşadığı tüm anları kaleme aldığı Deniz’in Dibi adlı kitabı kendisinin günlüklerinden derleyerek oluşturdu. Başından geçen olumsuz tüm olaylara rağmen, hayata karşı sevgisini ve umudunu hiç yitirmeden güzel günlerin beklentisini etkileyici bir şekilde sevenlerine aktarmış. “Hayat, yaşamak için kısa, beklemek için çok uzundur” diye başlayan kitabında kalbinin kapılarını sonuna kadar sevenlerine açan ve yaşadığı acı günlerini okuyucularına “Deniz’in Dibi” olarak sunan sanatçı kitabıyla oldukça ses getirdi. Kitabında kendi gibi kader mahkumlarının hayatlarına da değinen sanatçı, hepsinin yanlış adam sevme mağdurları olduklarını vurguluyor. 

Kitabının başlangıçını, “Anlatacaklarım, Deniz’in Dibi’ni gösterecek sana . Şimdi beni okuyacaksın kitap gibi açacağım kalbimi sana….” diye yapan sanatçı, kitabı “Cehennem acı çektiğimiz yer değildir. Acı çektiğimizi kimsenin duymadığı yerdir…” diyerek bitiriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir