Ana Sayfa / MEDYA / Dodan Özer geceye damgasını vurdu

Dodan Özer geceye damgasını vurdu

Dodan Özer geceye damgasını vurdu diyoruz çünkü TV8’in efsane programlarından birisi olan O Ses Türkiye’de gerçekten çok büyük şeyler yaşanıyor ve sizde bu tür şeyleri merak ediyorsanız kesinlikle bu haberi sonuna kadar okuyabilirsiniz.  O Ses Türkiye’de performans sergileyen müzisyenlerden birisi olan Özer’in performansı geceye damgasını vurdu ve gerçekten muhteşem şeyler yaşanmaya başladı. İlk olarak Haydar Haydar şarkısını dillendiren yarışmacının en çok dile getirdiği nokta genel olarak uzun havaları oldu.

Yarışmacının ilk performansından sonra jüri ile sohbeti de oldukça muhteşem dakikalara sebep oldu. Herkes ağzı açık izlediği gibi aynı zamanda birçok kişinin de merak ettiği her şey ortaya çıkmış oldu. Hemen akabinde bir performans daha sergileyen yarışmacının performansı en çok konuşulan konular arasında yerini alıyor. Eğer sizde bu tarz bir haberi merak ediyorsanız kesinlikle sizlere verdiğimiz bütün bilgileri sonuna kadar okuyun.

Son performansı sergileyen Dodan Özer yine sohbete daldıktan sonra yarışmaya Hadise’nin takımında devam etmeyi tercih etti. Normal hayatta da müzisyenlik yapan yarışmacının en çok konuşulan şeyi ise şarkı söylerken aldığı haller oldu. TV8 sitesinden performansa bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir