Anasayfa / Gündem / En Şık Benim yarışmacıları belli oldu

En Şık Benim yarışmacıları belli oldu

Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından biri olan TV8 yeni yarışmalarla izleyicinin gönlünü fethetmeye devam ediyor. TV8 ekranlarındaki En Şık Benim yarışmasının yarışmacıları belli oldu. Vatandaşlarımız En Şık Benim yarışmasının yarışmacılarını merak ediyor.

TV8 ekranlarının yeni yarışması olan En Şık Benim yarışması, ekranlara bomba gibi giriş yapmaya hazırlanıyor. Raşit Bazıbağlı’nın sunacağı yarışmanın yarışmacıları da belli oldu. Vatandaşlarımız En Şık Benim yarışmasının yarışmacılarını merak ediyor. Bu yarışmanın yarışmacıları farklı bir formatta belirlendi. Yarışacak olan kişiler sunucu Raşit Bazıbağlı’ya video ve fotoğraflar gönderdiler ve buna göre seçildiler. Yarışmanın her bölümünde 10 yarışmacı değerlendirilecek. Bunların 5 tanesi ise yarışacak. Yarışma 14 Eylül 2020 tarihinde ekranlarda olacak. Yarışmacılar da 11 Eylül günü yayınlanacak olan özel bölümde izleyicilere açıklanacak.

Tavsiye :  Arıza dizisindeki Nihan karakteri kimdir?

En Şık Benim Yarışmacıları

Meryem Yıldız

29 yaşında olan Meryem Yıldız, Raşit Bazıbağlı’ya gönderdiği fotoğraf sonucu şık bulundu ve yarışmaya katılmaya hak kazandı. Profesyonel mankenlik yapan Yıldız, Bazıbağlı’yı etkileyerek yarışmaya katılmaya hak kazandı

Hilal Çakmak

Yarışmaya İstanbul’dan katılacak olan Hilal Çakmak, En Şık Benim yarışmasının ilk haftasında yarışacak olan yarışmacılar arasında yer alıyor. Modacı Raşit Bazıbağlı’yı kıyafetleriyle ve şıklığıyla etkileyen Çakmak, bakalım yarışmada neler yapabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir