Ana Sayfa / SİYASET / Erdoğan Karakuş canlı yayında Rus uçağını değerlendirdi

Erdoğan Karakuş canlı yayında Rus uçağını değerlendirdi

Erdoğan Karakuş canlı yayında Rus uçağını değerlendirdi ve bu açıklamadan sonra akıllara gelen bazı sorular oldu. Emekli olan Korgenaral Karakuş Habertürk TV’nin canlı yayına katılarak gündeme dair açıklamalarda bulundu. Bugün düşen Rus uçağının sabotaja uğrayabileceğini söyledi. Aslında sadece o değil Rus tarafından da birçok kişi bu tür ihtimallerin üzerinde duruyor ve bir araştırma kurulu konu ile ilgili araştırmalarına yapacak.

Rus uçağında Rusya’nın en önemli birlikten birisi olan Kızıl Ordu Korosu ve önemli isimleri taşıyan uçağın Karadeniz’de düşmesi üzerinden saatler geçti ve bu anlamda hiçbir şekilde sağ kalan haberi gelmedi. 92 kişinin vefat ettiği bu haber sonrasında Rusya tarafında büyük üzüntü yaşandı. Eskiden savaşta olan askeri motivasyona sokabilen bir koro olan Kızıl Ordu Korosu Suriye’ye giderek askerlere moral verecekti.

UÇAĞIN DÜŞMESİNİN SABOTAJDAN DOLAYI OLACAĞI ÜSTÜNDE DURULUYOR

Uçağın düşmesinin sabotaj sonucu olabileceği düşünülüyor ama şuan hiçbir açıklama yapılmadı. İlerleyen günlerde uçağın neden düştüğü açıklanacaktır ama sonuç olarak 92 tane insan hayata gözlerini yumdu. Rusya ve Türkiye ilişkileri bu kadar iyi giderken her iki ülkenin de bu kadar olumsuzluklar yaşaması iki tarafı da üzüyor ama uçağın düşmesinin sebebinin yakın zamanda açıklanacağı düşünüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir