Erhan Çelik’le anılan sosyetik güzel Elif Dürüst kimdir?

Nisan 18, 2017, 12:38

Gülben Ergen ile boşanmasının ardından ad birçok güzelle anılan haber spikeri Erhan Çelik'in adı şu sıralar sosyetik güzel Elif Dürüst ile beraber anılıyor.

Aralık ayında Gülben Ergen ile olan evliliklerini bitiren haber spikeri Erhan Çelik, bir süre önce Ece Erken ile birlikte oldukları idda edilmişti. Duymayan Kalmasın programının sunucu Seren Serengil’in iddasına göre Erhan Çelik ile sosyetik güzel elif Dürüst arasında bir aşk başlamış ve bunu magazin basınından saklıyorlar. Anadolu yakasında bir balıkçıda beraber yemek yiyen çift magazin basınına yakalanmamak için ayrı ayrı mekandan çıkış yapmışlardı. Seren Serengil’in balıkçıda çok mutlu ve samimi olduklarını söylediği Erhan Çelik ve Elif Dürüst bu konu hakkında henüz bir açıklamada bulunmamıştır. 

Elif Dürüst Kimdir?

1970 İstanbul doğumlu olan sosyetik güzel Elif Dürüst,İşadamı ve sanayici olan Ekrem Dürüst’ün kızıdır. Başarılı öğrenim hayatı olan Elif Dürüst İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü(ingilizce) mezunudur. Güzelliğiyle olduğu kadar iş hayatındaki başarısıyla da dkkat Çeken Elif Dürüst Altıncı Cadde Mağazalarının kurucu ortağı ve aynı zamanda Aralık Deneği’nin kurucusudur.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.