Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz Rüstem Kimdir? Ölecek mi

Nisan 18, 2017, 20:39

Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz devam ediyor. Dizide yer alan Rüstem karakteri kimdir? Ölecek mi merak edildi.

Bu sene Atv ekranlarının en beğenilen dizisi olarak gündeme gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tam gaz devam ediyor. Heyecan ve gerilimin bitmediği dizi Salı günlerinin aynı zamanda reyting rekortmeni olarak dikkatleri çekiyor. Güçlü oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın yer aldığı dizi her yeni bölümüyle biraz daha fazla izlenme oranı elde ediyor. Dizinin yayınlanan son bölümüyle beraber ise Rüstem karakterinin kim olduğu çokça merak edilir oldu. Karakterin ölüp ölmeyeceği ise en çok sorulan sorular arasında yer aldı.

KARAKTERİ CAN GÜRZAP CANLANDIRMAKTADIR

Kurtlar Vadisi’nden de yakından tanıdığımız Can Gürzap 1944 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nın Tiyatro Bölümünden mezun olan Gürzap 73 yaşında oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a henüz dahil olan oyuncunun canlandırdığı Rüstem karakteri henüz ölmüyor. Hatta uzun süre dizide sık sık göreceğiz.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.