Ana Sayfa / MEDYA / Eşkiya Dünyaya Dizisi Selda Kimdir? İrem Sultan Cengiz Kaç Yaşında Resimleri

Eşkiya Dünyaya Dizisi Selda Kimdir? İrem Sultan Cengiz Kaç Yaşında Resimleri

Televizyon ekranlarında sevilerek takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni bir oyuncu dahil oldu. Selda karakterine hayat veren İrem Cengiz Sultan, kısa sürede çok beğenilen bir isim haline gelmiştir. Dizide yer aldığı sahneleriyle büyük bir ilgi gören İrem Sultan Cengiz ile ilgili detaylar içeriğimize yer alacak.

İREM SULTAN CENGİZ KİMDİR?

İrem Sultan Cengiz, 1992 Mardin doğumludur. Genç yaşına kadar hayatını Mardin’de sürdüren İrem Cengiz, lise öğrenimini burada tamamlamıştır. Üniversite öğrenimi için İstanbul’a gelen genç oyuncu, İstanbul Üniversitesi’nde eğitim görmüştür. Burada konservatuar okuyan İrem Sultan Cengiz, Tiyatro bölümünden mezun olmuştur.

Korolar Çarpışıyor yarışmasıyla televizyon ekranlarında ilk kez yer alan İrem Sultan Cengiz, Mardin’e ait bir koro ekibinde yer almıştır. Cengiz, kendisini sadece oyunculuk alanında değil aynı zamanda diksiyon anlamında da eğitmiştir.

İlk kez Aşk Bir Hayal dizisinde oyunculuğa oldukça iddialı bir giriş yapmıştır. Bu dizide İrem Sultan Cengiz, 2009 yılından 2010’a kadar rol almıştır. Bu dizide güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken başarılı isim daha sonra Arka Sokaklar’da rol almaya başlamıştır. Bu diziden sonra ise İrem Sultan Cengiz, Şehrin Melekleri dizisinde çok büyük başarılara imza atmıştır. Cengiz, televizyon ekranlarında gösterdiği başarılı oyunculuğuyla ekranların sevilen ismi haline gelmiştir. 24 yaşındaki genç oyuncu 1.69 boyunda ve 55 kilodur.

DİZİNİN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Dizinin yeni bölümünde de kriz sürecektir. Dost ve düşmanların tek bir çatı altında toplandığı bu masada gözler Ünal’a çevrilir. Hızır ise bütün düşmanlarını ortadan kaldırabilmek için plan yapma hazırlığı içerisindedir.

Ceylan ve Nevzat ise halen istihbarattaki yapılanmayı ortaya çıkarabilmek için büyük bir çaba sarf etmektedir. Bu anlamda da istihbaratın devlet menfaatine kullanılması için uğraşırlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir