Anasayfa / Gündem / Esra Erol yaşananlara son noktayı koydu: Yaptığı paylaşım herkesi duygulandırdı

Esra Erol yaşananlara son noktayı koydu: Yaptığı paylaşım herkesi duygulandırdı

ATV ekranlarında gündüz kuşağının sevilen isimlerinden Esra Erol, son zamanlarda sıkça gündeme konu oluyor. Başarılı sunucu programın sezon finali ile birlikte tatile gitti. Ülkede son günlerde yaşanan tatsız olaylardan bahsetmeyi ihmal etmeyen Esra Erol paylaşımı ile herkesi duygulandırdı…

Esra Erol geçtiğimiz günlerde hem eşi hem de Müge Anlı polemikleriyle gündeme konu olduğu yoğun bir dönemi ardında bıraktı. Sevilen sanatçı, işine kısa bir ara vererek ailesi ile birlikte tatile gitti. Esra Erol, tatilin tadını çıkartırken, son günlerde herkesi üzen yangınlarla ilgili paylaşımda bulunmayı ihmal etmedi. Esra Erol’un paylaşımı herkesi etkiledi.

Yeni sezon yakında 

Türkiye’nin en sevilen sunucularından Esra Erol, uzun bir süre evlilik programları ile ekranlara geldi. Başarılı sunucu evlilik programlarının kaldırılması ile format değiştirdi ve bu kez de Müge Anlı’nın sunduğu programa benzer bir konsept ile ekran karşısına geçti. Esra Erol programın sezon finali yapmasıyla kendini tatil beldelerine attı. Yoğun bir dönemin ardından ailesi ile vakit geçirmek isteyen Esra Erol, ülkemizde yaşanan bu olaylar karşısında sessiz kalmadı. Esra Erol’un yaptığı paylaşım herkesi duygulandırdı.

Söylentilere son verdi

Son günlerde ülkemizde orman yangınları sonucu pek çok can ve mal kaybı yaşandı. Esra Erol, bu yaşanan olaylar karşısında duyduğu derin üzüntüyü şu sözlerle dile getirdi: “Azı çoğu olur mu canım? Can candır ve tektir. Sendeki, bendeki işte bu candaki can, aynı can!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir