Esra Erol’da Yeni Bölümü Yayınlanacak mı? Bitti Mi Yayından Kaldırıldı mı?

Haziran 2, 2017, 17:06

Atv ekranlarının sevilen evlilik programı Esra Erol'da izleyicileri yeni bölümlerin yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyor.

Atv ekranlarında izleyicileri tarafından sevilerek takip edilen Esra Erol’da evlilik programının kaldırılacağı söylentileri izleyicilerini üzüyordu. Bu akşam yayınlanan KHK ile evlilik programlarının akibeti belli oldu. Bir süredir tartışma konusu olan ve uzun süre gündemde kalan evlilik programları tartışması neticelendi. İzleyicileri tarafından ilgiyle izlenen evlilik programlarının kaldırılmasını istemeyen izleyiciler tepki gösterdi. 

Yeni KHK İle Esra Erol Yayından Kaldırıldı

Olağanüstü hal(OHAL) kapsamında 689 ve 690 Sayılı Kanun Hükmünde Karaname, Resmi Gazete’nin mükerrer sayısında yayımlandı. Buna göre artık tüm evlilik programları yayından kaldırıldı.

Evlilik programları arasında en çok sevilen ve seyredilen Atv ekranlarının Esra Erol’da programı, izleyicileri bu habere çok üzüldü. Uzun süredir ekranlarda olan Esra Erol bir süre önce evlilik programı sunmaktan sıkıldığını beyan etmişti. Esra Erol programının yayından kaldırılması ile ilgili olarak  henüz bir açıklama yapmadı.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.