Evleneceksen Gel Solmaz ve Kaan Yeniden Barıştı mı?

Nisan 18, 2017, 18:33

Evleneceksen Gel'in bir dargın bir barışık çifti Solmaz ve Kaan'ın barışma sinyalleri, 18 Nisan Salı günü canlı yayında gündem konusu oldu.

Ekranların olayları bitmek tükenmek bilmeyen evlilik programı Evleneceksen Gel, hafta içi hergün Show Tv ekranlarında seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Zaman zaman gerilimin yükseldiği programda, olaylar son sürat devam ederken, Kaan ve Solmaz yine programın gündem konusu oldu. Evleneceksen Gel’in 18 Nisan Salı günü yayınlanan bölümünde, Kaan ve Solmaz arasındaki diyalog herkesi şaşkına çevirdi.

Kaan ve Solmaz Yeniden Barıştı Mı?

Geçtiğimiz haftaki bölümlerde Solmaz’ın sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla Kaan’dan ayrılması, büyük yankı uyandırmıştı. Ardından damat adayının evlenip boşanmış olma iddialarının yalan çıkmasıyla derin bir pişmanlık yaşayan Solmaz, Kaan’dan helallik istemişti.

Tüm bu yaşanılanların üzerine 18 Nisan Salı günü canlı yayında,Solmaz’ın ailesinin yönlendirmesiyle renkli çift özel odada bir kez daha görüşme kararı aldılar. Özel odada birbirlerini hala sevdiklerini itiraf eden Solmaz ve Kaan, odadan barıştıklarını duyurarak çıkınca stüdyoda yer yerinden oynadı. Yeniden barışan çiftin samimiyeti sorgulanırken, Seda Sayan kimsenin karışmaması gerektiğini ifade ederek duruma son noktayı koydu.

 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.