Fenerbahçe Altyapı Seçmeleri Ne Zaman Yapılacak? 2017 Yılı Tarihleri

Nisan 18, 2017, 01:49

Türkiye'nin en büyük takımlarından Fenerbahçe'nin altyapı seçmeleri ne zaman yapılacak merak edildi. 2017 yılında çok sayıda oyuncu yetiştirmeyi hedefleyen takımın seçme tarihleri belli oldu mu?

Futbolcu olmak hayaliyle yanıp tutuşan herkes için Türkiye’de bir Süper Lig takımının altyapısında yer almak büyük önem arz etmektedir. Hem başarılı bir futbol eğitimine tabii tutulmak hem de ileride ana kadroda yer almak için bu yola girmek isteyen binlerce futbol sever vardır. Kendisine bu anlamda güvenen kişiler arasından hele de Fenerbahçe’li olanlar Fenerbahçe’nin altyapı seçmelerini iple çekmektedirler. Kurumun her sene gerçekleştirdiği altyapı seçmeleri bu sene de yapılacak.

HANGİ TARİHLERDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Fenerbahçe’nin altyapı seçmeleri bu sene Mayıs ve Haziran aylarında alınacak olan kayıtlar sonrasında gerçekleştirilecek. 29 Haziran’da yapılacak olan seçmelere başvurular bizzat kurumdan veya telefon ile yapılabilmektedir. Yurtdışından da futbolcu adaylarının katılabildiği seçmelere başvurular Pazar günleri haricinde her gün mesai saatleri içinde yapılabilmektedir.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.