Ana Sayfa / MEDYA / Gardırop Savaşlar Aycan Demirci ve Luvrita Yarışmaya Geri Döndü

Gardırop Savaşlar Aycan Demirci ve Luvrita Yarışmaya Geri Döndü

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Gardırop Savaşları’nda büyük finale yaklaşırken,eski yarışmacılardan Aycan Demirci ve Luvrita’nın geri dönmesiyle izleyenleri şaşırttı.

Aycan Demirci ve Luvrita Gardırop Savaşları’na İddalı Dönüş

Gardırop Savaşları 17 Nisan bölümünde yarışmayı tek başına sunan Gül Gölge Saygı’nın yanına konuk juri olarak Fatih Ürek katıldı. Fatih Ürek’in doğumgünü olması sebebiyle yarışmacılar Fatih Ürek’e süpriz yaptı. Gardırop Savaşları’ndan elenen eski yarışmacılar Aycan Demirci ve Luvrita programa geri döndü. Aycan Demirci orogramdan ayrıldıktan sonra evlenme programlarına katılıp taliplerini aramaya başlamıştı. Aycan Demirci, Gardırop Savaşları yarışmasının en sevilen yarışmacılarından biri olmuştu. Hayranlarının geri dönmesine çok sevindiği Aycan, yarışmaya çok iddalı girdi. 

17 Nisan konsepti olarak Dans Gecesi seçildi. Alışverişe çıkan ve hazırlanan yarışmacılar Fatih Ürek ve Gül Gölge Saygı’dan puan alabilmek için kıyasıya yarıştı. Günün birincisi 10 puanla yarışmaya iddalı dönüş yapan Aycan Demirci oldu. Asena,Gizem ve Fatoş’un 8’er puan aldığı yarışmada Luvrita sonuncu oldu. 

Gardırop Savaşları’nın 28 Nisan da büyük final yapılacağının açıklanması yarışmacıları şaşırttı. Büyük finalin hediyesi olan arabanın anahtarını Gül Gölge Saygı, günün birincisi Aycan Demirci’ye verdi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir