Gardırop Savaşları Ayşe Brav Yeni Bölümde Varmı Yokmu Jüri Çağla Şıkel’mi Olacak?

Nisan 19, 2017, 14:43

Modanın tam adresi Gardırop Savaşları Ayşe Brav ile yoluna devam edecek mi? Yeni bölümlerde Ünlü juri üyesi Brav'ı görebilecek miyiz? Çağla Şikel Ayşe Brav'ın koltuğunda mı devam edecek?

Fox Tv ekranlarında yayınlanan ve hergün izlenme rekorları kıran Gardırop Savaşları tüm hızıyla devam ederken, Ayşe Brav’ın koltuğu biranda boşaldı. yerine geçen Çağla Şikel  halen programa devam ederken, Ayşe Brav tekrar juri üyeliği koltuğuna oturmasını bekleyen izleyici, ne zaman geleceği konusunda oldukça merak ediyor. 

 Gardırop Savaşları programının değerli juri üyesi Ayşe Brav uzun bir süre ekranlarda olamayacak. Koltuğunu Çağşla Şikel’e bırakan Brav’ın ne zaman geleceği ise henüz netleşmedi. Bu hafta Çağla Şikel juri koltuğunda adaylara puan vermeye başladı. 

 Çağla Şikel Juri Koltuğunda 

Karga Yapımcılık tarafından bu konu ile ilgili kesin bir açıklama gelmezken,i Gül Gölge’nin geöçen hafta “önümüzdeki günlerde sürprizlere hazırlıklı olun” demesi izleyicinin merak uyandırmasına neden oldu. Belki de denilen sürpriz Ayşe Brav’ın juri koltuğundan ayrılmasıydı. 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.