Gardırop Savaşları Günün Birincisi Kim Oldu? 19 Nisan Kim Kaç Puan Aldı

Nisan 19, 2017, 11:17

19 Nisan Gardırop Savaşlarının galibi kim oldu? Farklı tarzların ve konseptlerin kıyasıya mücadele ettiği yarışma hafta içi her gün Fox Tv ekranlarında sizlerle oluyor.

Birbirinden değerli juri üyelerinin puan için oturduğu ve yarışmacılarında yüksek puan almak için birbirleri ile yarıştığı Gardırop Savaşları son hızıyla devam ediyor. Yarışmacılar hergün yeni bir konseptle geldiği programda juri üyelerinden puan almaya çalışıyor. 19 Nisan Çarşamba günü yine Asena başta olmak üzere diğer yarışmacılar oldukça heyecanlı bir şekilde juri üyelerine kendilerini beğendirmeye çalışıyorlar. 

19 Nisan Gardırop Savaşları’nın Galibi

 Her hafta yeni bir yarışmacı birinciliği göğüslerken, bu hafta kimin olacağı ise merak konusu olmaya başladı.18 Nisan günü mini etek konsepri ile yarışan adaylardan tam puanı alan Aycan oldu. Fatoş, Asena, Aycan ve Gizem oldukça heyecanlı bir halde 19 Nisan günü podyuma çıktı. Araba için yarışan adaylar bakalım bugün içlerinden kimin birinciliğini kutlayacaklar. 19 Nisan’ın kazananı Gizem olacak gibi duruyor. Juriden tam not almayı başaran Gizem galibiyetini her an kutlayabilir. 19 puan alan Gizem’in mutluluğu ekranlara yansıdı. 

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.