Ana Sayfa / SPOR / Gaziantepsporlu Rajtoral Neden Öldü? İntihar Sebebi Ne Açıklama Var Mı

Gaziantepsporlu Rajtoral Neden Öldü? İntihar Sebebi Ne Açıklama Var Mı

Bugün akşam saatlerinde futbol dünyasını yasa boğacak bir haber ulaştı. Çek asıllı Futbolcu Rajtoral intihar etti. Gaziantep Spor kulübü başkanı İbrahim Kızıl konu ile ilgili gerekli açıklamayı yaptı. Gaziantep sporlu oyuncu Rajtoral’ın intihar ettiğini doğrulayan ve hayatını kaybettiğini söyleyen Kızıl’ın üzgün olduğu ise dikkatlerden kaçmadı. Ayrıca Kızıl, intihar eden oyuncusu hakkında geniş bilgi vermeyi de ihmal etmedi.

İbrahim Kızıl’ın açıklamaları;

“Valla bende şimdi öğrendim. malesef doğru bir haber. Savcı ve polisler kapıyı açıyorlar, hayatını kaybettiği doğru malesef. Bugünkü antremana da gelmemiş, evine gidip bakmışlar kapının arkadan kilitli olduğunu görmüşler. Bende kulüp personelinden aldım bu bilgiyi. Çok şen, çok düzgün, süper bir çocuktu. Hiç problemi yoktu.Neden olduğunu gerçekten bende bilmiyorum, çok üzüldüm.”dedi. 

 İntihara Sürükleyen Olay Ne?

Yetenekli futbolcu Rajtoral’ın ölüm haberi önce takım arkadaşları tarafından büyük üzüntüyle karşılanırken, tüm futbol camiası da bu haberle yıkıldı. Şuan için intihar sebebi bilinmiyor. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir