Anasayfa / Bilgi / Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni katılan gelin ve kaynana kimdir?

Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni katılan gelin ve kaynana kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta isimli yarışma programı yeni sezonla birlikte yeniden ekranlarda. Yeni sezon ile yeni yarışmacılar da programa dahil edilmiştir. peki yeni sezonla birlikte gelen gelin ve kaynana kimdir? Nereden katıldılar?

Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni katılan gelin ve kaynana yeni sezonla birlikte ekranlara geldi. Beğenilen yarışmada 14 Eylül pazartesi günü yayına yeniden giren yarışmanın ilk bölümünde dahil edildiler. Yarışmaya yeni katılan isimler ise gelin Zeynep Kalyon Gökçe ve Kaynanası Yasemin Gökçe olmaktadır.

Geçen sezon 22 Mayısıs günü sezon finali yapan yarışma programı yeniden ekranlarda. Programa yeni sezonda dahil olan gelin ve kaynana herkes tarafından merak edilmekte.

Gelinim mutfakta’nın yeni yarışmacısı Zeynep Kalyon Gökçe Trabzon doğumludur. Yarışmacı, hırslı ve oyunu seven biri olduğunu kendi sözleriyle söyledi. Zeynep, yarışmacımız 1988 doğumludur. Yarışmacı bir ev hanımı olarak ellerinin tadına inandığını söylüyor.

Yasemin’in gelini Zeynep Kalyon Gökçe’yi takip etmek isterseniz @zeynepkalyonn adresini ziyaret edebilirsiniz. Zeynep’in kayınvalidesi 56 yaşında Trabzonludur. Gelini çok seven Yasemin, kendisine duyduğu güveni de dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir