Anasayfa / Gündem

Gündem

Gündemden son ekonomik gelişmeler, kredi haberleri, destekleme ve kosgeb haberlerini güncel olarak takip edebilirsiniz.

MKE Ankaragücü’nde ayrılık! MKE Ankaragücü teknik direktörü Fuat Çapa’nın görevine son verildi! Fuat Çapa kimdir?

Göztepe karşısında alınan mağlubiyet sonrasında MKE Ankaragücü teknik direktörü Fuat Çapa'nın görevine son verildiği açıklandı. Yapılan açıklamada takım yöneticileri ve teknik direktör Fuat Çapa'nın ortak kararı olduğu belirtilirken pek çok kişi Fuat Çapa kimdir? sorusunu araştırmaya başladı.

Devamını Oku »

Yeni Hayat dizisindeki Yüzbaşı Ayhan kimdir?

Bu Haberimizde Yeni Hayat dizisindeki Yüzbaşı Ayhan kimdir? Gerçek adı nedir, kaç yaşında, nereli, boyu ve kilosu kaç? Nereden mezun oldu? Daha önce hangi dizilere katıldı? Kız arkadaşı kim? Resmi sosyal medya hesapları gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını bu haberimizde bulacağız. Bu sayfada Yüzbaşı Ayhan'ın Yeni Hayat dizisindeki rolü ile ilgili tüm soruları sizlerle paylaşacağız.

Devamını Oku »

Arıza dizisindeki Nihan karakteri kimdir?

Bu haberimizde Arıza dizisindeki Nihan kimdir? Dizideki rolü hakkında bilgiler? Gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi okuldan mezun oldu? Boyu ve kilosu nedir? Daha önce hangi dizilere katıldı? Erkek arkadaşı var mı? Merak ettiğiniz soruların cevaplarını resmi Instagram sayfası nedir? Bu soruları cevaplandıracağız

Devamını Oku »

Kimsesizler dizisi Bambi kimdir?

FOX TV ekranlarının yeni dizilerinden biri olan Kimsesizler dizisinin ilk bölümleri vatandaşlarımızın beğenisini topladı. Vatandaşlarımız Kimsesizler dizisi Bambi karakterinin kim olduğunu merak etmektedir.

Devamını Oku »