Ana Sayfa / YAŞAM / Günlük Burç yorumları 28 nisan 2017 Cuma Yıldız Falı Yorumu

Günlük Burç yorumları 28 nisan 2017 Cuma Yıldız Falı Yorumu

Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU: Kişisel sorunlarınızı çözmek üzere harekete geçeceksiniz. İnsanların sizin sıkkın veya mutsuz olduğunuzdan haberdar olmasından hoşnut değilsiniz. Parasal anlamda harcamalarınızı son günlerde arttırdığınızdan biraz daha tasarruflu bir Mayıs ayı geçirmeniz gerekecek.

BOĞA BURCU: Aşk hayatnızdaki durağanlığı artık alevlendirmenin zamanı geldi. Ufak bir tatil veya kısa süreli seyahat planı bu konuda size yardımcı olacaktır. İş ortamınızdaki gerilimi sonlandırmak için de ortamdan uzaklaşmanız avantajlı olabilir.

İKİZLER BURCU: Yeni bir proje veya yatırım kararı ile insanların dikkatini üzerinize topluyorsunuz. Hayatınızdaki en önemli adımlardan birisini atmak üzeresiniz bu bağlamda eşiniz ve arkadaşlarınız sizi son derece güçlü bir şekilde destekleyecekler.

YENGEÇ BURCU: Günlerinizin monotonluk kazanması sizde mutsuzluk yaratıyor ve bunu çevrenize yansıtıyorsunuz. Bugün resmi bir konuda sorunlarınız çözülecek. Yalnızlıktan hoşlanmayan ancak içine kapanmayı seven karakteriniz bu sıralar bir eküriye ihtiyaç duyacak.

ASLAN BURCU: Gözünüz bir hayli yükseklerde. İş anlamında statünün peşindesiniz. Ancak insanların arkanızdan çevirdiği planlar sizi bu yolda yürüyüp yürümeme konusunda kararsız bırakıyor. Geride bıraktığınız ilişki sürecini karşınıza alıp bir değerlendirme daha yapabilirsiniz.

BAŞAK BURCU: Huysuz halleriniz hiç çekilmiyor. Bilhassa aile fertleriniz bu hallerinizden oldukça şikayetçi. Kendinizi birazcık kenara çekip sorgulamanız gereken şeyler olabilir. Para harcamak size iyi hissettiriyor, o halde gidin ve onu kazanın!

TERAZİ BURCU: Cinsel hayatınız allak bullak olmuş durumda. Partneriniz ile birlikteliğinizde anlamlandıramadığınız anlar oluyor. Bu durumda onunla konuşup soru işaretlerini gidermelisiniz. Çekingen davranmamanız gerekli.

AKREP BURCU: Arkadaşlık ilişkilerinizde güven seviyenizin eksilerden başlaması sizi güvende tutuyor. İnsanlarla özel hayatınızı çabuk paylaşmıyorsunuz. Ancak çevrenizdeki bazı insanlar yine de değişkenlik gösterip size zarar vermeye çalışabilirler.

YAY BURCU: Sevindirdiğiniz insanlar onlarda yarattığınız etkinin büyüsünden kurtulamıyorlar. Yaptığınız en küçük sürpriz bile bir şekilde insanlarda derin izler bırakıyor. Bu bağlamda eski bir dosttan telefon alabilirsiniz.

OĞLAK BURCU: Yangın olmayan yerden duman çıkmaz öyle değil mi? O halde insanların sizin hakkınızda konuştuğu olumsuz şeyleri bir kefeye koyun ve eşleştirme yapın. Sizi haksız bulan insanlar ne denli haksız veya haklılar bunu bir gözden geçirin. Gücünüz insanları kompleksli bir hale getiriyor.

KOVA BURCU: İçinizden geçenleri dışa yansıtmakta zorlansanızda son süreçte ilişkinizdeki gerilimi durdurmak için bunu yapmalısınız. Paranızın değerini bildiğiniz için önümüzdeki olumsuz negatif süreçten pek etkilenmeyeceksiniz. Ailenizdeki bireylerle aranızda çözülmesi gereken sorunlar var.

BALIK BURCU: Mesleğiniziin başarılı isimlerinden birisi olmak adına büyük çaba sarf etmeye devam ediyorsunuz ve emeğinizin karşılığını bekliyorsunuz. Şehir dışından gelecek ani bir haberle işinizi değiştirebilir ve farklı bir şehire yerleşebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir