Anasayfa / Bilgi / Gürkan Uygun artık Teşkilat dizisinde yer alacak

Gürkan Uygun artık Teşkilat dizisinde yer alacak

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Teşkilat dizisine dev bir isim katıldı. Gürkan Uygun artık Teşkilat dizisinde yer alacak. İşte detaylar…

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başladığından bu yana milyonlarca insanı ekrana kilitleyen Teşkilat dizisinde yeni sezonun planlamaları tüm hızıyla sürüyor. Geçtiğimiz aylarda sezon finali yapan dizinin kadrosunda büyük değişimler olacağı öğrenildi. Diziye katılacak olan son isim ise oldukça gündem olacak gibi görünüyor.

Memati Teşkilat’a Katıldı

TRT 1 ekranlarının fenomen olmaya aday dizisi Teşkilat’a daha önce birçok önemli ismin katılacağı iddia ediliyordu. Bu isimlerden en çok dikkat çekeni ise efsane Kurtlar Vadisi dizisinin önemli karakterlerinden Memati’ye hayat veren Gürkan Uygun’du. Ünlü oyuncunun diziye katılacağı şu ana kadar kesinleşmemişti. Fakat edinilen son bilgilere göre bu iddia doğrulandı ve Gürkan Uygun Teşkilat dizisinin kadrosuna katıldı.

Teşkilat Ne Zaman Toplanıyor?

Teşkilat dizisinin ne zaman başlayacağı konusunda bir açıklama yok. Fakat yapımın Eylül ayı içerisinde başlamasına kesin gözüyle bakılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir