Anasayfa / Gündem / Güz Masalı 30. Bölümünde Neler Oluyor?

Güz Masalı 30. Bölümünde Neler Oluyor?

Viraj Canvi’nin yaşadığını ve nerede olduğunu öğrenir. Sia huzurevini terk eder. Raghav onu bulur ve geri dönmesi için ikna eder. Bazı kadınlar Raghav’ın onlarla pikniğe gelmesini ister. Raghav başlangıçta reddederken, küçük Krişna hem Kendisi hem de Raghav tarafından ikna edilir. Herkes otobüse biner ve pikniğe gider. Güz Masalı 30. bölüm özetini haberimizde sizler için derledik.

Viraj Canvi’nin yaşadığını ve nerede olduğunu öğrendi. Sia huzurevini terk eder. Raghav onu bulur ve geri dönmesi için ikna eder. Bazı kadınlar Raghav’ın onlarla pikniğe gelmesini ister. Raghav başlangıçta reddederken, küçük Krişna hem Kendisi hem de Raghav tarafından ikna edilir. Herkes otobüse biner ve pikniğe gider. Güz Masalı 15 Eylül’de başlıyor.

Güz Masalı 30. Bölüm Özeti

Viraj bir arabada Aşram’a doğru giderken yolunu kaybeder ve arabadan inip Aşram’ın yolunu sormaya çalışır, ancak kimse yardım etmez. Sonunda bir arabanın önünde durur. Sürücü bu psikopatın kim olduğuna bakarken Viraj ondan Ashram’ın yolunu sorar. Canvi’ye adam yolu tarif eder. Raghav ve Sia otobüste ve çok yakınlar. Sia, çekingenliğinden kaçamaz.

Viraj ve Canvinin minibüsü yolda buluşur. Sapık Viraj arabanın önünü kestiğinde minibüs şoförü konayı çalar. Kadınlar Rajaf’tan ne olduğunu öğrenmesini ister. Dönen pencere açıldığında, Hume Tumse şarkısını duyacaksınız. Canvi aniden beyninden vuruldu ve Viraj’ın yapmış olduğu işkenceyi hatırlar. Ragoff onun deliliğini görünce ve ondan gerçeklerle yüzleşmesini istediğinde sinirlenir.

Viraj arabasını çekerken, Raghav, Sia’yı dışarı çıkarması ve gerçeklerle yüzleşmesi gerektiği konusunda Sia’yı da destekler. Viraj Ashram’da Raghav’ın arkadaşıyla tanışır ve ona Canvi’nin bir resmini gösterir ve onu tanıyıp tanımadığınızı sorar. Raghav, arkadaşını tanıdığını söylerken yan tarafta hazırlanan yemeğe dikkat ediyor. Akşam yemeğine koşarken telefonu eline düşürür. Viraj, Doktor Rana’nın dizüstü bilgisayarını çıkardığını ve Ashram’da Avasti Teyze ile konuştuğunu hemen öğrenir. Viraj Avasti, Teyzenin evine gider.

Tavsiye :  KYK borçları silinecek mi? İYİ Parti'den borçların silinmesi ile ilgili bir kanun teklifi

Viraj, Bay Avasti ile konuştu ve Canvi’nin yerini söylemesi için ona 3 dakika verdi. Avasti bilmediğini söyledi. Bayan Awasti eve döndüğünde, kocasının ayaklarının sarktığını gördü. Bender, Canvi’e gerçeği söylemezse kocasının öleceğini söyledi. Bayan Avasti, diğer insanların fotoğraflarını gösterdi ve Dr. Rana’nın birini gönderdiğini, ancak adının Canvi olmadığını söyledi.

Akşam Kris, çığlık atarak uyanır. İyi durumda değil. Canvi onlardan Raghav’ı aramalarını ister ve o aramaya başlar. Raghav ve Viraj bir kafede buluşur. Çay üzerine tartışıyorlar. Viraj, Raghav’ın yakasını tutarken, Raghav onu boynundan kavrar. Köşelerdeki konuşmalarda kim olduğumu bilseydin önümde diz çökerdin der Raghav umursamadığını söyler. Canvi hemen arkalarında belirir ve birine seslenir. Viraj sesini tanır ve geri döner. Ancak kimseyi görmez.

Sonra tekrar Raghav yakasına sarıldı. Raghav ona vurmak üzereyken, bir adam gelir ve Raghav’dan hemen gelmesini ister. Raghav, Kris’i Sia ile hastaneye götürür. Bir süre sonra doktor Kris’in iyi olduğunu söyleyerek herkese güven verir. Raghav kadınların gitmelerini ister. Sia, Raghav’ı büyük bir acı içinde görür ve ona yardım etmek ister. Ama onun hakkında hiçbir şey bilmediği için elleri bağlı durumdadır.

Sabah Sia, Raghavın yattığı hastaneye gider. Kris bunun benim yüzümden olduğunu söyler. Raghav ondan öyle düşünmemesini isterken, bir kadın girer ve Kris’e ve diğer aile üyelerine çok yaklaşmaması için Raghav’ı uyarır. Raghav ayrıldığında, Hemşire Kris’i alıp götürebileceklerini söyler. Canvi de bu lafa uyar. Raghav’ı tehdit eden kadının kim olduğunu merak etmektedir.

Viraj Aşram’da bulunan bir otelin tamamını tutar ve iki, üç saat içerisinde büyük bir eğlence olacağını söyler. Müdür hazırlıklara başlar. 

Güz Masalı 15 Eylül Özeti

 sona erdi.

https://youtu.be/4zwCcScPnTY?list=PLhuAXhjk3mLF_-8mWkqUTLGVDMHe-qm2X

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir