Ana Sayfa / MEDYA / Hangimiz Sevmedik Dizisi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncu Demir Karahan kimdir

Hangimiz Sevmedik Dizisi Kadrosuna Katılan Yeni Oyuncu Demir Karahan kimdir

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik bu akşam yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşacak.  Başrollerini Altan erkekli, Gül Onat, Can Yaman ve Yeliz Kuvancı’nın paylaştığı diziye usta oyuncu Demir Karahan da dahil oldu. 

Hangimiz Sevmedik 37. Bölüm 

Ali yıllar önce kapanmamış olan hesapları kapatmak için mahalleye gelir. Emel öldüğü zannettiği babasını karşısında görünce çok şaşırır. Kahvehane sahibi Münir ile eskiye dayanan halledilmesi gereken bir mesele vardır. Ali ve Münir karşı karşıya gelir. Münir kahvehaneyei satmıştır ve bunu daha kimseye söylemez. İlyas bu sırrı daha faza saklayamaz. Münir’in kahvehaneyi sattığını öğrenen mahalleli çok üzülür. 

Demir Karahan Kimdir?

25 Mart 1944 Adana doğumlu olan usta oyuncu İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde okurken yönetmen Duygu Sağıroğlu ile tanışıp okulunu yarıda bırakmıştır. Usta oyuncu 20 yaşında kamera karşısına geçmiştir. Uzun sanat hayatına birçok film ve dizi sığdıran Demir Karahan en son Milat dizisiyle ekranlara gelmişti. Milat, Kardeş Payı, En Uzun Yüzyıl, Tatar Ramazan, Aşk Bir Hayal gibi birçok dizide başarılı oyunculuğuyla kendini göstermiştir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir