Hayat Şarkısı 51. Yeni Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Kaburgası Kırılan Oyuncu kim? Detaylar

Nisan 18, 2017, 11:31

Kanal D ekranlarının en çok sevilen dizileri arasında gösterilen Hayat Şarkısının 51 bölüm fragmanı yayınlandı mı? Dizide beklenmedik gelişmeler yaşanıyor.

Reyting rekortmeni olan dizi Hayat Şarkısı her bölümü ile izleyicide farklı tatlar bırakmaya devam ediyor. Yayın günü değişiklik gösterse de izleyici Hayat şarkısı’nı çok sevdi. 

Hayat şarkısı bu hafta 50. bölümü ile ekranlarda olacak. Hazer, Cevher aileisnden intikam almak için bir kaç plan kurguluyor. Hayat Şarkısı 51. bölüm fragmanında birçok yeni gelişmeyle izleyici karşısına çıkacak. Ancak henüz fragman yayınlanmadı.  

Hülya  asla boş durmuyor. Hazer’e karşı alınması gereken tüm önlemleri alıyor. Hazer ise cevher ailesinin peşine düştü. Onların zarar görmesi için elinden gelen tüm çabayı sarf edecek. 

Ahmet Mümtaz Taylan’ın Kötü Biten Şakası

Hayat Şarkısı oyuncusu Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram Cevher) çekimler esnasında arkadaşı ile şakalaşırken bir anda yere yıkıldı. Acı içinde kalan ve bağırmaya başlayan oyuncu hemen hasteneye kaldırıldı. Doktorlar kaburgasının kırılıdığı söyleyerek dinlenmesi grektiğini de belirttiler. Bir kaç gün evinde dinlenen oyuncu yeniden çekimlere devam etti. Kısa bir açıklama yapan Taylan” Doktorların söylediğine göre kaburgalarım 6 hafta içinde kaynayacakmış. Durumum iyi, hareketlerime dikkat ediyorum, ilaçı olmadığından kendi kendine iyileşecek bekleyeceğim” dedi.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.