Anasayfa / Gündem / Hekimoğlu Gece terörü hastalığı nedir? Gece terörü hastalığı belirtileri ve tedavi yolları

Hekimoğlu Gece terörü hastalığı nedir? Gece terörü hastalığı belirtileri ve tedavi yolları

Hekimoğlu dizisinin ikinci bölümünde Gece Terörü hastalığı konu edildi. Hekimoğlu Gece Terörü hastalığı nedir, sorusu izleyiciler tarafından merak edilir hale geldi. Gece Terörü hastalığı belirtileri ve tedavi yollarını yeni bölümde Ateş Hekimoğlu’nun çözmesi gerekecek.

Hekimoğlu dizisinin yeni bölümünde Gece Terörü hastası bir gencin tedavisi ekranlara getirildi. Hekimoğlu dizisi toplumda az rastlanan hastalıkları göstermesinden dolayı dikkatleri çekiyor. Dizinin yeni bölümünde de çok az rastlanan hastalıklardan olan Gece Terörü gösterildi.

Hekimoğlu dizisinin başrolünde yer alan Timuçin Esen, büyük bir hastanede uzman doktor olan Ateş Hekimoğlu’nu canlandırmaktadır. Ateş Hekimoğlu’nun çalışma arkadaşları alanlarında uzman 3 tane doktordur. Hekimoğlu alışılmış tedavilerin aksine hastanın özel yaşamlarını araştırarak tedavi yapmaktadır.

Tavsiye :  Masumlar Apartmanı ilk bölüm reytingleri nasıl? İzleyici yorumları!

Dizinin yeni bölümünde Ateş Hekimoğlu bu sefer ilginç bir hastalığa çare bulmaya çalıştı. 16 yaşında bir basketbolcu olan Deniz’in çift görme ve Gece Terörü atakları vardır. Uzman doktor Ateş, gencin Gece Terörü hastalığına tanı koymak için çalışmaktadır.

Gece Terörü Hastalığı Nedir?

Hekimoğlu dizisinde konu edilen Gece Terörü hastalığının stres ve istismar sonucunda meydana geldiği belirtilmektedir. Gece Terörü uyku esnasında ortaya çıkan ve bazı hareketlerin engellenemediği bir uyku bozukluğudur. Bu hastalık genel olarak genç yaştaki bireylerde görüşmektedir. Hastalığı taşıyan kişiler gece yaşadıkları nöbetleri sabah uyandıklarında hatırlamaz.

Hekimoğlu 2. Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir