Ana Sayfa / MEDYA / İçerde Celal Babaya Ne Oldu Ölecek Mi? Çetin Tekindor Yeni Bölümde var mı? Son bölümde neler oldu

İçerde Celal Babaya Ne Oldu Ölecek Mi? Çetin Tekindor Yeni Bölümde var mı? Son bölümde neler oldu

Türkiye televizyon dizilerinin en efsaneleri arasına ismini yazdırmayı başaran İçerde, ülkemiz dizi sektörünü oldukça ayrı bir seviyeye taşıdı. Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy’un başrollerini üstlendiği bu dizide, Hollywood filmlerini andıran sahneler mevcut.

Show TV ekranlarında reyting rekorlarını alt üst eden bu dizi, aynı zamanda ünlü mafya babası Kebapçı Celal Karabaş’ın karakterine hayat vermekte.

Son bölümde neler oldu

İçerde dizisinin kebapçı lakaplı Celal Duman’ı mahallede tuzağa düştü. Kudret tarafından tuzağa düşen Celal Baba, sıkılan 2 kurşun ile yere yığıldı. Tam Celal ölmek üzereyken, Mert olay yerine yetişti. Böylelikle bu durum da Celal’in yaşama ihtimalini daha da arttı.

Şuanda dizide yoğun bakım ünitesinde tedavi görmekte olan Celal’in en son kalbi durdu. ‘’Peki başarılı oyuncu yaşamaya devam edecek mi.’’ soruları yankılandı. Bu süreçte Çetin Tekindor’un diziden ayrıldığı iddiaları yankılandı.

Başarılı oyuncunun, bu bölümde ölmeyeceği ön görülüyor. Dizide çok önemli bir yere sahip olan bu ismin, hastaneden tedavi olarak çıkacağı belirtiliyor.

Çetin Tekindor kimdir?

16 Temmuz 1945 Sivas doğumlu usta oyuncu Zerrin Tekindor ile evlidir. Çetin Tekindor’un Hira isminde bir kızı bulunmaktadır. Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştur. Bilkent Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Yılan Hikayesi, Bir İstanbul Masalı, Küçük Ağa, Asi, Deli Saraylı, Bir Çocuk Sevdim ve son olarak Karadayı dizisinde rol almıştır. Karadayı dizisinde Nazif Kara karakteriyle tanınmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir