Ana Sayfa / MEDYA / İçerde her hafta reyting sıralamasunda Ezel’i geçiyor

İçerde her hafta reyting sıralamasunda Ezel’i geçiyor

İçerde her hafta reyting sıralamasunda tahminlere göre Ezel’i geçiyor. Ezel’in yayınladığı dönem ile İçerde’nin yayınlandığı dönem arasında gerçekten büyük farklar bulunuyor. Özellikle televizyon izleyicisi artık çok daha fazla oldu. Aslında internet ile bir şeylerden haberdar olan vatandaşlar yeni bölüm için sosyal mecralar yerine televizyona koşuyorlar. Ayrıca sosyal medya elbette büyümeye devam ediyor ama normal medya ayağı dediğimiz televizyonların ünü alan devam ediyor. SHOW TV ekranlarında yayınlanan İçerde’nin her yeni bölümü her hafta rekor kırıyor.

Sadece yeni bölümleri değil özet bölümlerininde birçok kanalın programlarını solladığını görebiliyoruz. Genel olarak birinci olan İçerde ve hemen akabinde İçerde’nin özeti oluyor ama bazen araya başka programlar girebiliyor. Eskiden bu dönemlerde ilk sıraya TV8’in sevilen yarışma programı O Ses Türkiye alırdı fakat artık durum değişti ve roller başkasına geçti. Eğer sizde bu gibi detayları merak ediyorsanız sosyal medyadan bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz.

İÇERDE VE EZEL KONU OLARAK BİRBİRLERİNE BENZETİLİYOR

Her anlamda ters köşe olduğumuz bölümleri izleyince gerçekten yapımcıdan yönetmene, oyuncudan set çalışanlarına kadar herkesi merak etmeye başlıyoruz. Bu anlamda gerçekten oldukça büyük düşüncelere sahip olduğumuzu söylemek gerekiyor. Senaryoya baktığımızda eskiden Tuncel Kurtiz’in de başrolde olduğu Ezel dizisi ile benzerlik olduğunu söyleyebiliriz ama aslında burada önemli olan noktalardan bazıları kesinlikle bireysel olarak olacaktır. İçerde hakkında siz neler düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir