Ana Sayfa / MAGAZİN / İçerde Melek’e Ne Oldu? Ölecek Mi? Bensu Soral Diziden ayrılacak mı?

İçerde Melek’e Ne Oldu? Ölecek Mi? Bensu Soral Diziden ayrılacak mı?

Show Tv ekranlarında Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi İçerde, heyecan dolu bölümleriyle reytinglerde birinci sırada yer alıyor. Her hafta izleyiciyi merakta bırakan dizinin son bölümünde Melek’in vurulması geceye damgasını vurdu.

İçerde Dizisinde Melek Ölüyor Mu ?

Melek, Coskun’u sıkıştırarak Sarp ve Mert’in kardeş olduğu sırrını öğreniyor. Duyduklarına şok olan Melek, Celal Baba’dan yaptıklarının hesabını sormak için hastaneye gidiyor. Celal Baba, Melek’in büyük sırrı öğrenmesine  sinirlenip peşine adamını takıyor.

Melek’in kimseyle konuşmasını istemeyen Celal Baba, kiminle konuşursa onu öldürün emrini verdi. Melek ise sevinçle sevdiği adama müjde vermek ister fakat peşindeki adamdan haberi yoktur. Kudret ise intikam almak için Sarp ve Mert’in ölüm emrini vermiştir. Melek, Sarp ve Mert’i buluşmak için Maçka Parkına çağrır. Amacı ikisine aynı anda müjdeyi söylemektir. Sarp ve Melek peşindeki adamlardan habersiz Mert’i beklerken, Melek Sarp’a çevrilmiş s,ilahı farkeder.

Kendini sevdiği adama siper eden Melek çift ateş arasında kalır ve kanlar içinde yere yığılır. Daha sırrını sevdiği adama söyleyemeyen Melek, bu büyük sırla ölecek mi izleyiciler tarafından merak ediliyor. Melek sırrıyla beraber ölür.Sarp ve Mert intikam almak için işin peşini bırakmazlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir