Ana Sayfa / SİYASET / İdam yolunda gelişmeler yaşandı
A hangman's noose on black background

İdam yolunda gelişmeler yaşandı

İdam yolunda büyük önem veren gelişmeler yaşandı diyebiliriz çünkü gerçekten şuan için bu yönde olumlu bir adım atılmıyor. Olumlu derken bize göre atılması gereken adımlardan bahsediyoruz. Bugün dünyanın en gelişmiş ülkelerinde idam halen devam ediyor ama gelişmiş ülkeler, gelişmişliği idam olmayan bir ülke olarak tanımlıyor. Bu anlamda biz millet olarak üzgünüz çünkü bizim annelerimizi, babalarımızı, ablalarımızı, abilerimizi ve kardeşlerimizi göz göre göre buran şerefsizlerin hapiste ayaklarını uzatarak yatmasını istemiyoruz.

Ülkemize hainlik yapan bütün askeri rütbelilerin halkın gözü önünde idamını istiyoruz. Buna bazıları vahşilik diyorlar ama hiç önemli değil. Bizi Amerika’nın veya Avrupa Birliği’nin ne dediği ilgilendirmiyor. Biz millet olarak başkalarının tarif ettiği gibi gelişmiş olmak değil ülke olarak sadece gelişmek istiyoruz. Bu anlamda sizde artık söylediğimiz birçok şeyi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir ve hemen akabinde merak ettikleriniz yorum olarak bizlere sorabilirsiniz.

İDAM HAİNLER İÇİN TEK ÇÖZÜMDÜR

İnternette ayrıca çok daha detaylı bir bilgi bulmak için de merak ettiğiniz bütün soruları bize sorabilirsiniz. Siz idam hakkında yaşanan bu gelişmeleri nasıl buluyorsunuz? Konu hakkında sizin yorumlarınızı gerçekten oldukça merak ediyoruz. Konu ile ilgili olarak bütün detayları sizlere aktaracağımız gibi ayrıca birçok alanda sizler için birçok anlamda büyük düşünceler yaşayacağız. Konunun bütün detaylarını düşünmek için de ayrıca bahsettiğimiz şeyleri sitemizde bulabilirsiniz. İdamı istiyor ve vatandaşlarımızı öldüren şerefsizlerin acı çekmesini istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir