İnönü Üniversitesi 2017 Yaz Formasyon Duyurusu

Nisan 18, 2017, 20:23

Eğitimcileri yakından ilgilendiren bir duyuru İnönü Üniversitesi'nden geldi! 2017 yaz döneminde formasyon eğitimi verecek olan kurumun duyurusu ilgi uyandırdı.

Uğraştığı bilim dalında eğitimcilik yapmak isteyenler Türkiye’de eğer bu işi yapmak istiyorsa bir pedagojik formasyon sertifikasına sahip olmak durumundadır. Çocuk eğitiminin temellerinin öğretildiği formasyon süreci ise üniversiteler tarafından ücretli olarak gerçekleştirilmektedirç Her üniversitede sağlanmayan formasyon eğitimi İnönü Üniversitesi’nde de verilmektedir. Eğitimci olacak adaylar için oldukça önemli bir duyuru yayınlayan İnönü Üniversitesi’nin yaz döneminde formasyon eğitimi vereceği açıklandı.

BAŞVURULARI KAÇIRMAYIN

İnönü Üniversitesi’nin formasyon eğitiminden faydalanmak isteyenler için son başvuru tarihi 27 Nisan olarak ilan edildi. Kurumun eğitiminden faydalanacak olanların kesin kayıt ilanı ise 1 Mayıs’ta resmi olarak duyurulacak. Kontenjan sayısı hakkında kesin bilgi verilmeyen eğitimi alacak kişilerin %75’i kurumun kendi öğrencilerinden seçilecek.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.