Ana Sayfa / TEKNOLOJİ / İphone 8 tanıtımından sonra kriz yaşanabilir

İphone 8 tanıtımından sonra kriz yaşanabilir

İphone 8 tanıtımından sonra kriz yaşanabilir çünkü son gelen haberlere göre bu telefon tam anlamıyla teknolojide büyük bir bölümü kendine çekecek. Uzay teknolojisi ile donatılacak İphoe 8’in 2018 yılında tanıtılması bekleniyor ve aynı zamanda bu telefonu satın almak için çok para harcayacağız gibi görünüyor çünkü Apple’ın çıkardığı her ürün gerçekten her yıl oldukça fazla fiyatlar ile gelmeye devam ediyor.

TAMAMEN TOUCH PANEL ORTAYA ÇIKABİLİR

Apple tasarımlarında bu tür alanlara ve ayrı panelleri göstermeye başladı. Macbook ile denediği bu sistemi muhtemelen İphone 8 ile de gündeme getirecek ama elbette İphone 7S için yapılacaklarda gündeme geliyor. Muhtemelen sistem güncellemesi ve fotoğraflandırma detaylarının iyileştirmesi bu anlamda merak edilen bir şey olacaktır diyebiliriz.

APPLE İPHONE 8 İLE TIRMANIŞA GEÇEBİLİR

Apple son zamanlarda eskisi kadar telefon satamıyor ve dolayısıyla onları İphone 6 gibi zirveye çıkaracak bir ürüne ihtiyaç var diyebiliriz. Apple ilerleyen zamanlarda tanıtacağı yeni ‘8’ konsepti ile birlikte bu durumu aşabilir ve hemen akabinde çok daha fazla ürün satmak için yeni gelecek olan İphone 8 modelinde beklenin dışında bir tasarım ile karşımıza çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir