Ana Sayfa / GÜNDEM / İphone çift SIM kartlı gelirse batışa geçebilir

İphone çift SIM kartlı gelirse batışa geçebilir

İphone çift SIM kartlı gelirse batışa geçebilir diyoruz çünkü özellikle bizim topraklarımızda orijinal bile olsa sahte bir telefon diye mağazadan bile alınmayabilir. Zaten ülkemizde çekim kuvveti çok düşük olduğu için bazı sorunlardan dolayı telefonlar tek hat ile zor çalışırken 2 hat bize pek inandırıcı gelmiyor. Konuya geri dönecek olursak bazı yabancı teknoloji sitelerinde Apple’ın ilerleyen zamanlarda 2 kart için İphone çıkartacağı söyleniyor. Yani tamamen iddia olarak ortaya atılıyor ki geçtiğimiz yıllarda bu teknoloji içerikli siteler Apple’ın kart sistemini tamamen ortadan kaldıracağının haberlerini veriyorlardı.

İphone kullananlar ise bu haberleri ciddiye almıyorlar diyebiliriz. Bu anlamda en çok merak edilen şeylerden birisi ise genel olarak insanların ele aldığı diğer detaylar oluyor. Eğer sizde bu tarz detayları merak ediyorsanız kesinlikle sizlere söylediğimiz bütün detayları sonuna kadar inceleyebilirsiniz. Eğer Apple böyle bir hamle yaparsa bizim düşüncelerimize göre büyük bir anlamda satış korkusu yaşayabilir. Apple’ın bu hareketi gerçekten bizleri çok şaşırtabilir.

ÇİFT SIM KARTLI İPHONE FİKİRLERİ

İphone hakkında düşündüklerinizi sizde hemen alt taraftan bizlere iletebilirsiniz. Buraya yazdıklarınızı herkes göreceği için insanların çift SIM kartlı iphone hakkında fikirlerini de görebileceksiniz diyebiliriz. Konu ile ilgili olarak merak edilen bir detayı ise ilerleyen günlerde açıklayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir