Ana Sayfa / GÜNDEM / İşçi ve Memur Alımı Yapan Belediyeler!

İşçi ve Memur Alımı Yapan Belediyeler!

Birçok belediye son zamanlarda personel yetersizliğinden dolayı resmi siteleri üzerinden iş ilanları yayımlamaktadır.

Hangi belediyelerin ne kadar personel alacağı aşağıdaki kısımlarda siz okuyucular için derlenmiştir. Başvuru yapacak adayların bilgilenerek başvuru yapması sağlıklı olacaktır.

Belediyeler işçi ve memur alımı ilanları yayımladı.

Memur alımı yapacak belediyeler:

1)Malatya Büyükşehir Belediyesi

Malatya Büyükşehir Belediyesi tam zamanlı çalıştırmak üzere 9 personel alacağını resmi sitesinden yayımladı. En fazla alımı inşaat mühendisliğinden yapacak. 6 inşaat mühendisi, 1 kişi bilgisayar mühendisi, 1 kişi makina mühendisi ve 1 kişi de şehir plancısı alacak. Gerekli şartlar belediyenin resmi sitesinden yayımlanmıştır.

2)Manisa Kırkağaç Belediye Başkanlığı

Sözleşmeli personel çalıştırmak üzere Manisa Belediyesi, resmi sitesinden sözleşmeli personel ilanını yayımladı. Veteriner, Avukat, Mimar ve İnşaat Mühendisi olmak üzere 4 kişi alacak. 

İşçi alımı yapan belediyeler:

1)Yozgat Çiğdemli Belediye Başkanlığı

En az ilkokul mezunu olmak şartı ile Afet Koruma Elemanı olmak üzere 10 kişiyi işçi olarak bünyesine alacak. Afat Farkındalık Eğitimi Belgesi olması zorunludur.

2)Şanlıurfa Akçakale Belediye Başkanlığı

İşkur aracılığı ile yayımladığı ilanda en az il okul mezunu olmak üzere  4 kişi beden işçisi pozisyonunda bünyesine alacak. 

3)Zonguldak Devrek Belediyesi

Büro işçisi pozisyonunda çalışmak üzere 1 kişi alınacağını işkur aracılığı ile yayımlamıştır.

4)Gümüşhane Yeşilbük Belediyesi

İşkur aracılığı ile yayımlanan ilanda beden işçisi pozisyonunda çalıştırmak üzere 13 kişilik personel alımı yapacağını duyurdu.

5)Tokat Ataköy Belediye Başkanlığı

Farklı pozisyonlar çalıştırmak üzere işçi alımı yapacağını duyurdu.

6)Burdur Söğüt Belediyesi

İşkur aracılığı ile yayımladığı ilanda 1 tane kamyon şoförü alacağını belirtti.

Belediyelerin yayımladığı ilanda memurluk için belirli bir eğitim seviyesi ve KPSS puanı gerektirirken, işçi alacak belediyeler ilkokul mezunu olma şartı aramıştır. Gerekli şartları yerine getiren adaylar belediyelerin bünyesinde çalıştırılmak üzere işe alınacaktır. 

İstenilen genel ve özel şartları öğrenmek için belediyelerin resmi sitelerine girerek öğrenebilirsiniz. Başvuru tarihleri ile ilgilide bilgi veren belediyelerin resmi siteleri size kolaylık sağlayacaktır. 

Kaynak : https://www.tumhaber.com/isci-alim-ilanlari/isci-ve-memur-alimi-yapan-belediyelerin-basvuru-sartlari-ve-detaylari-h767.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir