Ana Sayfa / GÜNDEM / İstanbul şiddetli rüzgar ve yağmura alışmaya çalışıyor

İstanbul şiddetli rüzgar ve yağmura alışmaya çalışıyor

İstanbul şiddetli rüzgar ve yağmura alışmaya çalışıyor. Meteoroloji gece saatlerinden itibaren yağmurun ve şiddetli rüzgarın olacağını söylemiş ve vatandaşları buna karşı uyarmıştı. Beklenildiği gibi oldu ve yağmurlu hava sabah saatlerinden itibaren etkisini gösterdi. Bu anlamda ortaya çıkan detayları kontrol edebilmek için bu haberi sizlere son dakika olarak ulaştırıyoruz. Birçok kişinin merak ettiği gibi kar yağışı haberleri gelmeye devam ediyor. Devam eden kar yağışları ile birlikte artık çok az zamanda oldukça büyük kütlelerin oluşacağı bilgisi geldi.

Önümüzdeki hafta ile beraber yılbaşının da tam anlamıyla kara teslim olacağını söyleyebiliriz. Şiddetli rüzgarın etkili olduğu metropol şehir İstanbul her anlamda bu havaya alışmaya ve ayak uydurmaya çalışıyor. İnsanların toplu taşıma kullanması için duraklarda tam anlamıyla izdiham yaşanıyor ama bu tür havalarda bu tür durumların oluşması oldukça muhtemeldir. İlerleyen zamanlarda ortaya çıkacak bazı durumları kontrol etmek için de yine sizlere söyleyeceğimiz bütün haberleri takip etmeye devam edin.

YILBAŞI KARLI GEÇECEK

İstanbul’u ayrıca yılbaşında da kar bekliyor. Bu geceden itibaren etkisini sürdürecek olan kar yağışı ile birlikte tam anlamıyla kent beyaza bürünecek. Yol çalışması yapan ekiplerle birlikte karla mücadele ekipleri hazır olarak bekliyorlar ama şuan bile şiddetli rüzgar birçok anlamda göz korkutmaya başladı diyebiliriz. Bu sene kış tam anlamıyla çok sert geçecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir