İstanbullu Gelin 9. Bölümde Süreyya’nın giyindiği beyaz elbisenin markası ne

Mayıs 22, 2017, 14:28

Özcan Deniz ve Aslı Enver'in baş rollerinde yer aldığı İstanbullu Gelin'in 9. bölümde Süreyya karakterinin giydiği beyaz elbisenin şıklığı baş döndürdü. Güzel kıyafetin markası ise internete taşındı.

Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan ve her bölümü ile büyük ilgi uyandıran İstambullu Gelin dizisi sıkı takiçileri tarafından mercek altına alınmaya devam ediyor. Başrollerinde ünlü pop şarkıcısı Özcan Deniz ve güzel oyuncu Aslı Enver’in yer aldığı dizide karakterlerin kıyafetleri de dikkat çekiyor. Oldukça şık tasarımların tercih edildiği ve izleyenlerin büyük beğenisini toplayan kıyafetleri satın almak isteyen izleyiciler hangi markanın tercih edildiğini öğrenmek istediler. Özellikle dokuzuncu bölümde Süreyya karakterinin giydiği beyaz kıyafetin markası en çok araştırılan parçalardan birisi olarak gündeme geldi.

SÜREYYA’NIN BEYAZ KIYAFETİ

Şık omuz detayı ve mavi göğüs detayları ile dikkat çeken kıyafet Meltem Özbek tasarımıdır. Ekru elbisenin kollarındakı fırfırlar ve özellikle göğüs hizasında ön plana çıkarılan mavi çiçekler büyük ilgi gördü. Özel tasarım olan bu kıyafet online olarak satışa sunuldu.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.