Ana Sayfa / EĞİTİM / İstanbul’un trafiği 2 hafta boyunca nefes alacak

İstanbul’un trafiği 2 hafta boyunca nefes alacak

İstanbul’un trafiği 2 hafta boyunca nefes alacak çünkü Ocak ayının ortalarında tatile girecek okullar ile birlikte birçok yerde trafik tam anlamıyla rahatlayacak. Trafik ile ilgili olarak merak edilenleri anlatacağımız bu haberimizde detaylı bilgi için sizde yorum atmayı unutmayın. İstanbul’un trafiği ile birlikte artık ulaşım tam anlamıyla kabus oldu. Özellikle servislerin kapladığı yer çok fazla olduğu için trafikte normal arabalarda yer bulamaz oldular.

Önümüzdeki haftalarda okullara 2 hafta kadar ara verilecek. İşte bu arada trafik tam anlamıyla rahatlayacak çünkü bazı aileler çocukları ile tatile çıkacakken bazıları trafiğe çıkmayacaklar. Okullar olmadığı için öğrencileri taşıyan servislere de 2 hafta kadar ara verilecek. Bu anlamda oldukça büyük detayların ortaya çıkacağını sizlere söyleyebiliriz. Trafikte rahat bir şekilde ilerlemek için sizde 2 hafta boyunca mutluluk çekebilirsiniz.

TRAFİK 2 HAFTA BOYUNCA YEMYEŞİL OLACAK

İstanbul’un trafik göstergeleri 2 hafta gibi kısa bir süre için kırmızı rengini unutacak. Dolayısıyla sizde bu anlamda oldukça büyük detayları sitemizden takip edebilir ve hemen akabinde trafikte rahat şekilde hareket etmenin tadını çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir