Anasayfa / Bilgi / İyi Günde Kötü Günde dizisi Hayri kimdir? Mutlu Karaduman kimdir?

İyi Günde Kötü Günde dizisi Hayri kimdir? Mutlu Karaduman kimdir?

Televizyon ekranlarının yeni dizisi olan İyi Günde Kötü Günde oyuncuları devam etmektedir. Dizide dikkat çeken oyunculardan bir tanesi olan Hayri karakteri araştırılmaya başladı. Pek çok dizi sever, Mutlu Karaduman kimdir? sorusunu merak etmektedir.

İlk bölümü ile ekranlara gelen İyi Günde Kötü Günde dizisi oyuncuları merak edilmeye devam ediyor. İlk bölümü ile pek çok kişinin gönlünü çelen dizide Hayri karakterine hayat veren Mutlu Karaduman ise en fazla araştırılan oyuncular arasında yerini aldı.

İyi Günde Kötü Günde Hayri kimdir?

Dizide Hayri Peoniwed şirketinde çalışan ve herkesin sevdiği bir personeldir. Şirkette bulunan Seda, Leyla ve Hayri en sevilen en yetenekli elemanlar arasındadır. Hayri, şirketin sahibi olan Aslıhan’ın en sevdiği çalışandır. Dizide gösterdiği sempatik ve farklı tavırları ile dikkat çeken Hayri, sorumluluk sahibi birisi değildir.

Mutlu Karaduman kimdir?

Çok genç bir oyuncu ola Karaduman 20’li yaşlarındadır. Sosyal medya fenomeni olan Karaduman’ın ilk dizisi İyi Günde Kötü Günde dizisidir. Dizi sektörüne yeni giriş yapan Mutlu Karaduman’ın hayatı ile ilgili çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Youtube ve İnstagram’da ki paylaşımları ile dikkat çekmekte ve büyük bir hayran kadrosu bulunur.

Mutlu Karaduman’ın sevgilisi kimdir?

Genç, yakışıklı ve aynı zamanda da sempatik olan Mutlu Karaduman televizyon sektörüne yeni girdiği için hayatı ile ilgili çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Bu sebeple sevgilisinin kim olduğu bilinmemektedir.

Mutlu Karaduman sosyal medya hesabı

Hem Youtube’da hem de İnstagram’dan paylaşımları ile dikkat çeken Mutlu Karaduman’ın İnstagram’da hesabında toplamda 570 gönderi bulunmaktadır. 208 binden fazla takipçisi olan Karaduman’ın takipçi sayısı artmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir