Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya Birlikte aynı filmde oynayacaklar! Hangi rolde olacaklar ve filmin adı ne?

Nisan 18, 2017, 16:27

Ünlü çift Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya, birlikte aynı filmde rol alacaklar. Ünlü oyuncular hangi rolde olacaklar ve oynayacakları filmin adı ne? İşte detaylar

Ünlü çift oyuncular Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya’nın aynı filmde oynayacakları yönünde bir bilgi aktarıldı. Milyonlarca kişiyi kıskandıran çift, çok büyük başarılara imza attılar. Yer aldıkları pek çok dizide ekranların önyüzü olmayı başaran isimler, birlikte bir projeye başlayacaklar.

Film çekimlerinin Amerika Birleşik Devletleri’nde başlayacağı belirtiliyor. Bununla birlikte filmin senaristliğini ve yönetmenliğini de Bürsin’in üstleneceği aktarıldı.

Başarılı ismin uzun bir süredir bu proje üzerine çalıştığı öğrenildi. Brave Bon Production şirketiyle çalışacak olan çiftin, senaryo gereği aşk yaşayacağı belirtiliyor.

Hangi rolde oynayacaklar?

Serenay Sarıkaya’nın bu filmde şizofren bir genç kızı canlandıracağı belirtiliyor. Kerem Bürsin’in ise şizofren kıza aşık bir karakter canlandıracağı tahmin edilmekte.

Filmin ismi ise henüz paylaşılmadı ve bununla birlikte projenin sır gibi saklandığı aktarılıyor. Çekimlerin ise bu yaz ayında başlayacağı yönünde pek çok iddia söz konusu.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.