Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Takibi

Mayıs 30, 2017, 23:37

Türkiye'nin en kaliteli ve en uzun soluklu bilgi yarışmalarından olan Kim milyoner olmak ister 3 Mart 2017 tarihindeki kura sonucu.

 Ünlü tiyatro sanatçısı Kenan Işık’ın sunumuyla belli reyting sıralamalrına giren ancak son zamanlarda Murat YIldırım’ın koltuğa oturmasıyla kazandırmaya devam eden Kim milyoner olmak ister yarışmasında  yine bir kura sonucu açıklandı.

 Başvuru yapan milyonlar Kim milyoner olmak ister yarışmasında bu kura sonucunu bekliyordu.  Talihliler yapılan kura çekimi ile belli oldu. 

Yapılan başvurulara göre kura sonucunda çıkan iller arasında İstanbul, Muğla, Ankara, İzmir, Mardin, Edine yer alıyor. Yarışmacılar ön mülakt için onlara verilen adreste hazır bulunarak yarışmaya katılmada hak kazanmış olacaklar. 

 Kim milyoner olmak ister? Atv ekranlarında uzun yıllar varlığını sürdürürken en çok kazandıran bilgi yarışması sıralamasına girmiştir. Yarışmacıların hem bilgisini tarttığı hemde güzel para ödülleri kazandığı bir yarışma platformu olan Kim milyoner İster yarışmasına katılmak için başvuru formunu doldurmalısınız. 
Kazanan yarışmacıların isimleri gece 24:00’da burda yayınlanacak

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.