Anasayfa / Gündem / Kimsesizler dizisi Bambi kimdir?

Kimsesizler dizisi Bambi kimdir?

FOX TV ekranlarının yeni dizilerinden biri olan Kimsesizler dizisinin ilk bölümleri vatandaşlarımızın beğenisini topladı. Vatandaşlarımız Kimsesizler dizisi Bambi karakterinin kim olduğunu merak etmektedir.

Ekranların yeni dizisi Kimsesizler, daha ilk bölümlerinde dikkatleri üzerine çekmeye başladı. FOX TV ekranlarının yeni dizilerinden biri olan Kimsesizler dizisinin ilk bölümleri vatandaşlarımızın beğenisini topladı. Vatandaşlarımız Kimsesizler dizisi Bambi karakterinin kim olduğunu merak etmektedir. Bambi karakterinin gerçek ismi Nilay Yeral’dır.

Kimsesizler Dizisi Bambi Kimdir?

Kimsesizler dizisindeki Bambi, henüz 7 yaşında olan, okula başlayacak olan dünyalar tatlısı minnoş bir kız çocuğudur. Gayrimeşru bir ilişki sonrasında dünyaya geldi. Ailesi bu yüzden onu istememektedir. Herkes bu kadar tatlı bir çocuğun neden istenmediğine anlam verememektedir.

En yakın arkadaşı Zeynep ile oyunlar oynamaktadır. Aynı çocuk evinde kalıyorlar ve aynı sınıfa gidiyorlar. Aynı kaderi paylaşan 4 çocukla birlikte yaşamaktadırlar. Bambi’nin tek amacı ailesini bulmaktadır. Mozi ve Mavi de onu ablası olarak görmektedir.

Nilay Yeral Kimdir?

Gerçek hayatta da 7 yaşında olan Nilay Yeral, Kimsesizler dizisinde Bambi karakterini canlandırıyor. Daha çok küçük bir oyuncudur. Hiçbir dizide oynamadı. İlk kez Kimsesizler dizisinde oynayacak. 2013 yılında İstanbul’da doğdu.

İlk kez Turkcell reklamında oynayarak adını duyurdu. Ailesi onu bir ajansa yazdırdı ve oyunculuk serüveni başlamış oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir