Anasayfa / Gündem / Kimsesizler dizisi Zeynep karakteri kimdir? Derin Su Akkuş kimdir?

Kimsesizler dizisi Zeynep karakteri kimdir? Derin Su Akkuş kimdir?

Ekim ayında Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Kimsesizler dizisi araştırılmaya devam ediyor. Pek çok kişi dizide asi kız olarak adlandırılan Zeynep karakterini ve oyuncusu Derin Su Akkuş’u araştırıyor.

FOX TV ekranlarının yeni dizilerinden bir tanesi olan ve Ekim ayında ilk bölümü ile izleyici ile buluşacak Kimsesizler dizisi merak edilmeye devam ediyor. Dizinin dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi 20’den fazla çocuk oyuncu olması. Bu çocuk oyunculardan bir tanesi olan ve dizide önemli bir yere sahip olacak Zeynep karakteri ise merak ediliyor. Zeynep karakterine hayat verecek Derin Su Akkuş merakla araştırılıyor.

Derin Su Akkuş hiçbir oyunculuk eğitimi almasa da dizinin çekimlerinde gösterdiği performans ile herkesi kendisine hayran bırakmıştır.

Kimsesizler Zeynep kimdir?

Ailesinden daha yeni ayrılan Zeynep yalnızlığa halen alışamamış bir çocuktur. Hem anne tarafından hem de baba tarafından kimsenin sahip çıkmadığı Zeynep ilk olarak Mahir Boztepe sonrasında ise Ali Kağan Çocuk koruma merkezinde kalmaya başlamıştır. Çocuk yaştan beri kimseden sevgi görmediği için hırçın ve bir o kadar da agresif olan Zeynep büyük uğraşlar sonucunda yurda alışmıştır.

Bambi, Mavi ve Mozi ile aynı odada kalan Zeynep kimseye güvenmemektedir. Sadece odasında ki arkadaşlarına güvenmektedir. Sınıf arkadaşları Zeynep’i hiçbir zaman kabul etmemiş onu hep koruyan Bambi olmuştur.

Derin Su Akkuş kimdir?

İlkokul öğrencisi olan Akkuş, dizde psikolojik danışmanlar eşliğinde rolünü icra etmektedir. Geleceğin en büyük oyuncularından bir tanesi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Akkuş İstanbul’da doğmuş ve halen İstanbul’da yaşamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir