Kırgın Çiçekler Sadullah Diziden Neden Ayrıldı?

Nisan 18, 2017, 12:58

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler'de Sadullah karakterini canlandıran Ruhi Sarı diziye veda ediyor.

Atv ekranlarında üç sezondur yayınlanan ve izleyiciler tarafından severk takip edilen Kırgın Çiçekler, Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi oluyor.

Kırgın Çiçekler  Sadullah Diziye Veda Ediyor 

Sevilen dizi Kırgın Çiçekler dizisine son sezonda Sadullah karakteri ile katılan Ruhi Sarı diziye veda etti. Songül’ün hapishanedeki babası olarak diziye katılan Sadullah karakteri başarılı oyunculuğuyla izleyicileri etkilemeyi başarmıştı. Songül ilk başlarda babası Sadullah ile pek anlaşamaz. Aynı evde yaşayan baba ve kızın hayatında sorunlar hiç eksik olmamaktadır.

Sadullah’ın evlenmek istemesine karşı çıkan Songül, daha bu sorunu aşamadan kendi evlenme kararı almıştır. Baba kız arasındaki sorunlar artık yoluna girmeye başlamış, fakat bu seferde Sadullah’ın sağlık sorunları ortaya çıkmaya başlamıştır. Babasını banyoda yerde yatarken bulan Songül, babasının ölümünü bir türlü kabullenemez. 

Sadullah karakteri ile diziye konuk oyuncu olarak katılan Ruhi Sarı, Sadullah karakterinin izleyici tarafından beğenilmesiyle bir sezon dizide kalmış, fakat yeni bir projeye başlayabilmek için Kırgın Çiçekler dizisine veda etmek durumunda kalmıştır.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.