Anasayfa / Gündem / Kırmızı Oda dizisi Necdet kimdir, hikayesi ne?

Kırmızı Oda dizisi Necdet kimdir, hikayesi ne?

TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda’nın son bölümünde Necdet’in hikayesi damga vurdu. İzleyiciler Kırmızı Oda dizisi Necdet kim, gerçek adı nedir sorularını araştırmaya başladı.

TV 8 ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Kırmızı Oda yine izleyicilerden tam not aldı. Dizide Necdet karakterinin hikayesi dikkat çekerken, izleyiciler Necdet karakterini araştırmaya başladı.

Kırmızı Oda dizisi Necdet kimdir, gerçek adı ne?

Kırmızı Oda dizisinde Necdet karakterini Taha Berk Özbek canlandırmaktadır. Özbek 1998 yılında dünyaya gelmiş ve dizide Meliha’nın oğlu Necdet karakterini canlandırmaktadır. Taha Baran Kültür Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü’nde eğitim görmektedir. Genç oyuncu 2018 yılında Dip adlı dizide ve Bir Litre Gözyaşı adlı dizide yer almıştı. Genç oyuncu bu dizilerin yanı sıra Bizim Hikaye ve Azize adlı dizilerde de yer almıştır.

Tavsiye :  TRT1'in yeni dizisi Acemi Anneler oyuncu kadrosu ve karakter analizi

Kırmızı Oda Necdet’in hikayesi?

Necdet, Namık ve annesinin evlenmesinin ardından uzun yıllar babası ile birlikte yaşamıştır. Necdet evin alt katında çıkan yangının ardından evlenerek evden gitmiştir.

Necdet yıllar sonra hastalandığı için İstanbul’a yeniden gelmiştir. Kansere yakalanan Necdet İstanbul’a gelip doktora gittikten sonra ölmek üzere olduğunu öğrenir ve Meliha ona yardım etmek ister. Necdet ise İstanbul’a geldiğinde gördüğü Meliha’ya aşık olur.

Necdet ve Meliha’nın arasında olanlardan şüphelenen Necdet’in babası Meliha’nın Necdet’e bakmak için evine gidip geldiği her durumda Meliha’yı dövmüştür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir