Anasayfa / Bilgi / Kırmızı Oda Güler Kimdir? Meliha’nın Ablası (Su Burcu Yazgı Coşkun)

Kırmızı Oda Güler Kimdir? Meliha’nın Ablası (Su Burcu Yazgı Coşkun)

Kırmızı Oda dizisinin son bölümünde Güler’in başına gelenler izleyicileri derinden etkiledi. Dizide Meliha’nın ablası olan Güler karakterini Su Burcu Yazgı Coşkun canlandırdı.

TV 8’de geçtiğimiz günlerde başlayan Kırmızı Oda adlı dizi ilk bölümüyle büyük beğeni topladı. Dizinin ilk bölümünü izleyen kişiler Güler karakterini araştırmaya başladı. Güler dizide Meliha’nın ablasıdır ve annesinden dolayı kötü yollara düşmüştür.

Kırmızı Oda Güler Kimdir?

Kırmızı Oda dizisinin ilk bölümünde Meliha’nın hikayesi izleyicileri fazlasıyla etkiledi. İzleyiciler özellikle Meliha’nın ablası olan Güler karakterinin çektiği acılara karşı duyarsız kalamadı. Dizide Güler karakterini Su Burcu Yazgı Coşkun canlandırmaktadır. İzleyiciler Güler karakterine hayat veren oyuncuyu araştırmaya başladı.

Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Güler karakterini Su Burcu Yazgı Coşkun canlandırmaktadır. Coşkun 2004 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu oyunculuk eğitimlerine devam etmektedir ve Özlem Duran Menajerlik ajansı bünyesinde çalışmaktadır. Güzel oyuncunun Güler rolü Kırmızı Oda izleyicilerini derinden etkiledi.

Su Burcu Yazgı Coşkun’ın rol aldığı yapımlar şunlardır:

– Kırmızı Oda

– Kuzgun

– Aşk Yeniden

– Bizim Hikaye

Kırmızı Oda Güler Karakteri

Kırmızı Oda dizisinde Güler’in başına gelenler izleyicileri fazlasıyla etkiledi. Meliha’nın ablası olan Güler, annesinin ona kötülük yapmasından dolayı istenmeyen olaylar yaşamıştır. Meliha kardeşinin başına gelenleri dizide anlattı.

Kırmızı Oda dizisinde psikiyatri kliniğine başından geçenleri anlatan Meliha’nın hikayesi izleyicileri fazlasıyla üzdü. Ablası ile kendilerini korumak için kötü yollardan geçtiklerini anlatan Meliha, bu yaşam mücadelesini gözyaşları içerisinde anlattı. Meliha ve ablası Güler’in başına gelenlerin İstanbul’a uzak bir yerde gerçekleştiği düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir