Kısa ve Resimli Miraç Kandili Sözleri

Haziran 2, 2017, 17:26

23 Nisan Pazar günü İslam aleminin mübarek günlerinden biridir. Bugün Miraç Kandili olduğundan dolayı güzel sözler ve mesajlar sizler için hazırlandı.

Üç aylara girdiğimiz bugünlerde 23 Nisan’a denk gelen Miraç Kandili, müslüman alemi içinde yine dualarla , ibadetlerle karşılanacak.  Miraç kandili günü müsülümanlar birbirlerine kısa mesaj olarak attıkları kandil kutlamalalrında en anlamlı mesajları ararlar.

 Miraç kandilinin önemi, Bu gece peygamber efendimizin  bütün insanlığı temsilen Cenab-ı Hakkın yüksek huzuruna kabül anlamına gelen Miraç Gecesidir. Bugün özel olduğu gibi razaman’ın gelişini de bir nevi müjdeler. 

 Miraç kandili mesajları arayışına girdiyseniz, çok doğru adrestesiniz.

Anlamlı Miraç kandili mesajları;

-Bu mübarek gecenin ülkemize, İslam âlemi ve tüm insanlığa huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden dilerim. Miraç Kandiliniz mübarek olsun…

-Miraç Kandilinin İslam aleminin yeniden dirilişine vesile olması dileğiyle, kandiliniz mübarek, dualarınız mübarek olsun.

-Ya Rabbim Sen affedicisin, affetmesini seven ve bilensin. Sen bizleri bu mübarek Miraç kandili hatırına Affı Mağfiret eyle.  Hayırlı Kandiller.

-Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Miraç kandiliniz kutlu olsun!

-Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.

 Bu özel kandil mesajları ile tüm sevdikleini mutlu edebilir.Bu mübarek günde onların yanında bu mesajlarla olabilirsiniz. 

– İlahi esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Miraç kandilinizi kutlarım.

– Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Miraç kandiliniz kutlu olsun.

– Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Miraç kandiliniz mübarek olsun!

– Miraç Kandil’imiz mübarek olsun bu miraç gecemizin Ülkemiz ve İslam aleminin miraçı olması dileği ile Hayırlı kandiller diliyorum.

– Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. kandiliniz kutlu olsun.

– Mübarek Miraç Kandil’imizi tebrik eder, tüm İslam alemine huzur ve selamet getirmesini Rabbimden niyaz ederim.

– Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Miraç kandilinizi kutlarım.

“Burada beni ilgilendiren ne var?”


“Bunlarda ilginizi çekebilir”

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.